Lesrooster herfst vakantie

18 t/m 24 oktober

Bekijk hieronder ons aangepaste lesrooster van 18 t/m 24 oktober. 

De volwassen lessen gaan gewoon door volgens het reguliere rooster

VAKANTIESPECIALS

Borstcrawl clinic – dinsdag 19.00-19.45u

CrossBox clinic – Handstand drills – woensdag 18.00-19.30u

Kids Move (4-6 jr) – woensdag 16.00-17.00u

Kids Freestyle (7-11jr) – woensdag 17.00-18.00u

Zwemmen

De zwemlessen gaan tijdens de herfstvakantie door volgens het reguliere rooster.

VAKANTIE SPECIAL:

Borstcrawl clinic Dinsdag 19 oktober 19.00-20.00 uur Pauline 

Familiezwemmen:

Familie zwemmen kan op maandag t/m donderdag van 17.45-19.00u, op vrijdag van 18.30-19.30u en op dinsdag t/m donderdag van 12.00-13.30u.

Banen zwemmen:

Wil je banen zwemmen? Daarvoor gelden deze tijden. Je hoeft hier niet voor te reserveren.

Maandag 07.00-08.30 10.00-13.00 17.45-22.45
Dinsdag 07.00-08.30 10.00-14.15 17.45-22.45
Woensdag 07.00-08.30 10.00-13.15 17.45-22.45
Donderdag 07.00-08.30 11.00-14.15 17.45-19.00 en
20.00-22.45
Vrijdag 07.00-07.45 10.00-14.15 18.30-22.45
Zaterdag 07.00-08.30
Zondag geen vrij zwemmen

Dans

Maandag
11:15-12:30 Klassiek ballet
17:00-18:00 Breakdance 6 t/m 12 jr
18:00-19:00 Talentklas: Breakdance
Dinsdag 
17:00-18:00 Song/Dance/Theater (alle leeftijden)
18:00-19:00 Modern (alle leeftijden)
19:00-20:00 Klassiek ballet 16+
20:00-21:00 Dancehall / Choreo class 14+ / Wedstrijdgroep Choreo
Woensdag
16:00-17:00 Kids move 4 t/m 6 jr
17:00-18:00 Kids freestyle 7 t/m 10 jr
16:00-17:00 Klassiek ballet 4 t/m 8 jr
17:00-18:00 Klassiek ballet 9+
18:00-19:00 Klassiek ballet 12+
19:00-20:00 Hiphop
20:00-21:00 House
Donderdag
17:00-18:00 Hiphop Kids en Choreo 11+
19:30-21:00 Wedstrijdgroepen Decoy + SheFem
Zaterdag
09:30-10:30 Streetdance beginners
10:30-11:30 Streetdance intermediate/advanced

CrossBox

De volwassen lessen gaan door volgens het reguliere rooster.

Kids maandag 18 oktober 11.00-12:00 Vera
Teens maandag 18 oktober 12:00-13:00 Vera

VAKANTIE SPECIAL

Crossbox Clinic -Handstand drills woensdag 20 oktober 18.00-19.30 uur Yolanda

Budo

Judo
3 – 4 – 5 jr vrijdag 22 oktober 15.00-15.45 uur John
6 – 7 jr vrijdag 22 oktober 15.45-16.45 uur John
8-10 jr vrijdag 22 oktober 16.45-17.45 uur John
11 – 15 jr vrijdag 22 oktober 17.45-18.45 uur John
Karate
Jeugd zaterdag 23 oktober 11.00-12.00 uur Dolf
Kickboksen
7-9 jr maandag 18 oktober 15.15-16.00 uur Vera
10-12 jr maandag 18 oktober 16.00-17.00 uur Vera
13-16 jr maandag 18 oktober 17.00-18.00 uur Vera