Lesrooster

Bekijk hieronder ons lesrooster

Heb je de Sportivity app nog niet? Vraag dan hieronder de app aan.

Selecteer een tabblad en bekijk het rooster.

Begeleidingsuren

DAG TIJD TRAINER
Maandag 08:00-11:00 Daniël
12:30-14:30 Jeanine
16:00-21:00 Daniël
Dinsdag 09:00-11:00 Thomas
16:00-21:00 Daniël
Woensdag 08:00-11:00 Daniël
14:00-16:00 Jeanine
16:00-18:00 Thomas
18:00-21:00 Daniël
Donderdag 09:00-11:00 Thomas
Vrijdag 08:00-11:00 Daniël
12:30-14:30 Jeanine
16:00-20:00 Daniël

Lessen

DAG LES TIJD DOCENT
Dinsdag Fitnessles 20:00-21:00 Pauline
Woensdag Cardio fitnessles 19:00-20:00 Steven
Donderdag Fitnessles 18:45-19:45 John
DAG LES TIJD DOCENT ZAAL
Maandag Pilates 09:00 – 10:00 Ellie Balletstudio
Maandag Condex 17:00 – 18:00 Jamie Spelzaal
Maandag Pilates 18:00 – 19:00 Ellie Balletstudio
Maandag Pilates 19:00 – 20:00 Ellie Balletstudio
Maandag Rhythm Cycle 19:00 – 19:45 Nadir Spinningstudio
Maandag Zumba 20:00 -21:00 Nadir Spelzaal
Maandag Yin Yoga 20:15 – 21:30 Fenneke Yogastudio
Maandag Condex 21:00 – 22:00 Nadir Spelzaal
Dinsdag Hatha Yoga 08:15 – 09:15 Marie Louise Yogastudio
Dinsdag Condex 08:45 – 10:00 John Spelzaal
Dinsdag Pilates 09:00 – 10:00 Marie Jose Balletstudio
Dinsdag Hatha Yoga 09:15 – 10:15 Marie Louise Yogastudio
Dinsdag Bodyshape 10:00 – 11:00 Marie Jose
Dinsdag Hatha Yoga 10:15 – 11:15 Marie Louise
Dinsdag Spinning 19:30 – 20:30 Anke Spnningstudio
Dinsdag Balley Body Shape 19:30 – 20:00 Elena Balletstudio
Dinsdag Aerobics 20:30 – 21:30 Yolanda Spelzaal
Dinsdag Stretch class 20:00 – 21:00 Elena Balletstudio
Woensdag Pilates 08:45 – 09:45 Marie Jose Balletstudio
Woensdag Spinning 09:00 – 10:00 Gery Spinningstudio
Woensdag Barre workout 09:45 – 10:45 Marie Jose Balletstudio
Woensdag Hatha Yoga 19:00 – 20:00 Marie Louise Balletstudio
Woensdag Hatha Yoga 20:00 – 21:00 Marie Louise Balletstudio
Woensdag Dance Workout 19:45 – 20:45 Djamilla Spelzaal
Woensdag Condex 21:00 – 22:00 Melanie Spelzaal
Donderdag Yoga 08:30 – 09:30 Yogastudio
Donderdag Pilates 09:00 – 10:00 Ellie Balletstudio
Donderdag Total Body Workout 10:15 – 11:15 Jamie Spelzaal
Donderdag Pilates 18:00 – 19:00 Ellie Balletstudio
Donderdag Pilates 19:00 – 20:00 Ellie Balletstudio
Donderdag Spinning 19:30 – 20:30 Inge Spinningstudio
Donderdag Condex 21:00 – 22:00 Steven Spelzaal
Vrijdag Hatha Yoga 08:45 – 09:45 Guylia Yogastudio
Vrijdag Pilates 09:00 – 10:00 Marie Jose Balletstudio
Vrijdag Bodypump 10:00 – 11:00 Marie Jose Spelzaal
Vrijdag AllStars 11:00 – 12:00 Jeanine Fitness
Zaterdag Bosloop 07:30 – 08:30 Timo Buiten
Zaterdag Ballet Body Shape 11:30 – 12:30 Elena Balletstudio
Zondag Spinning 08:30 – 09:15 Gery Spinningstudio
Zondag Yin Yang Yoga 09:00 – 10:00 Ronald Balletstudio
Zondag Spinning 09:30 – 10:15 Gery Spinningstudio
Zondag Hatha Yoga 10:00 – 11:00 Ronald Balletstudio

Volwassenen

DAG LES TIJD DOCENT
Maandag Aquajoggen 08:30-09:15 Jacqueline
Maandag Aquajoggen 09:15-10:00 Jacqueline
Maandag Aqua All Stars 11:00-11:45 Jeanine
Dinsdag Aqua-conditie 08:00-08:45 Jacqueline
Dinsdag Aquajoggen 08:45-09:30 Jacqueline
Woensdag Aquajoggen 08:30-09:15 Siba/Pauline
Woensdag Aquajoggen 09:15-10:00 Siba/Pauline
Donderdag Zweminstructie statushouders 09:00-10:00 Rosanne
Donderdag Zweminstructie statushouders 10:00-11:00 Rosanne
Donderdag Aquafitness 19:00-19:45 Jeanine
Vrijdag Aquajoggen 08:30-09:15 Pauline
DAG LES TIJD DOCENTEN
Maandag Peutergym- en zwemmen 10:00-11:00 Jacqueline
Maandag Zweminstructie 14:30-15:30 Robbert/Siba
Maandag Zweminstructie 15:30-16:30 Robbert/Siba
Maandag Zweminstructie 16:30-17:30 Robbert/Siba
Dinsdag Peutergym- en zwemmen 10:00-11:00 Jacqueline
Dinsdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robbert/Rosanne
Dinsdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robbert/Rosanne
Dinsdag Zweminstructie 16:30-17:30 Robbert/Rosanne
Woensdag Peutergym- en zwemmen 10:00-11:00 Pauline/Siba
Woensdag Zweminstructie 13:30-14:30 Robbert/Siba
Woensdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robbert/Siba
Woensdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robbert/Siba
Woensdag Zweminstructie 16:30-17:30 Robbert/Siba
Donderdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robbert/Siba
Donderdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robbert/Siba
Donderdag Zweminstructie 16:30-17:30 Robbert/Siba
Vrijdag Peutergym- en zwemmen 09:30-10:30 Rosanne
Vrijdag Peutergym- en zwemmen 10:30-11:30 Rosanne
Vrijdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robbert/Suzan
Vrijdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robbert/Suzan
Vrijdag Zweminstructie 16:30-17:30 Robbert/Suzan
Vrijdag Zwemvaardigheid 17:30-18:30 Robbert/Suzan
Zaterdag Zweminstructie 08:30-09:30 Amber/Suzan
Zaterdag Zweminstructie 09:30-10:30 Amber/Suzan
Zaterdag Zweminstructie 10:30-11:30 Amber/Suzan
Zaterdag Zweminstructie 11:30-12:30 Amber/Suzan
Zaterdag Zweminstructie 12:30-13:30 Amber/Suzan
Zondag Snelzwemcursus 09:00-11:00 Steven/Claudia
Zondag Snelzwemcursus 11:00-13:00 Steven/Claudia

Kinderen

DAG LES TIJD ZAAL DOCENT
Maandag Kickboksen 7-8 jr 15:15-16:00 Boksstudio Rosanne
Maandag Kickboksen 9-11 jr 16:00-17:00 Boksstudio Rosanne
Maandag Kickboksen 12-15 jr 17:00-18:00 Boksstudio Rosanne
Maandag Judo jeugd 16:45-17:45 Dojo John
Maandag Judo jeugd 17:45-18:45 Dojo John
Maandag Judo junioren 19:00-20:00 Dojo John
Dinsdag Judo jeugd 15:45-16:45 Dojo John
Dinsdag Judo jeugd 16:45-17:45 Dojo John
Dinsdag Judo jeugd 17:45-18:45 Dojo John
Woensdag Tuimeljudo 15:00-15:45 Dojo Edwin
Woensdag Judo jeugd 15:45-16:45 Dojo Edwin
Woensdag Kickboksen 9-11 jr 16:00-17:00 Boksstudio Rosanne
Woensdag Kickboksen 12-15 jr 17:00-18:00 Boksstudio Rosanne
Woensdag Karate jeugd 16:45-17:45 Dojo Edwin
Woensdag Judo wedstrijdtraining tot 11 jr 17:45-18:45 Dojo Timo
Donderdag Judo 15:45-16:45 Dojo John
Donderdag Judo 16:45-17:45 Dojo John
Donderdag Judo wedstrijdtraining 17:45-19:00 Dojo Timo
Donderdag Judo zwarte banden 19:00-20:00 Dojo John
Vrijdag Tuimeljudo 15:00-15:45 Dojo John
Vrijdag Judo jeugd 15:45-16:45 Dojo John
Vrijdag Judo jeugd 16:45-17:45 Dojo John
Vrijdag Judo jeugd 17:45-18:45 Dojo John
Zaterdag Judo jeugd 09:15-10:15 Dojo Timo
Zaterdag Karate 6-10 jr 10:00-11:00 Spelzaal Edwin
Zaterdag Judo jeugd 10:15-11:15 Dojo Timo
Zaterdag Karate 11-18 jr (wit tot geel/oranje band) 11:00-12:00 Spelzaal Edwin
Zaterdag Judo jeugd 11:15-12:15 Dojo Timo
Zaterdag Karate 11-18 jr (vanaf groene band) 12:00-13:00 Spelzaal Edwin

Volwassenen

DAG LES TIJD ZAAL DOCENT
Maandag Judo junioren (bruine band en hoger) 19:00-20:00 Dojo John
Maandag Kickboksen 19:00-20:00 Boksstudio Ronald
Maandag Judo senioren 20:00-21:00 Dojo John
Maandag Kickboksen 20:00-21:00 Boksstudio Ronald
Maandag Jiu-jitsu senioren 21:00-22:00 Dojo John
Dinsdag Parkinson boksen 10:30-11:45 Boksstudio Ronald
Dinsdag Cardioboksen 19:30-20:30 Boksstudio Ronald
Dinsdag Jiu-jitsu senioren 19:30-20:30 Dojo John
Dinsdag Judo senioren 20:30-21:30 Dojo John
Woensdag Kickboksen 19:00-20:00 Boksstudio Melanie
Woensdag Fitboksen 20:00-21:00 Boksstudio Melanie
Woensdag Karate 19:00-20:00 Dojo Edwin
Donderdag Judo junioren (bruine band en hoger) 19:00-20:00 Dojo John
Donderdag Judo senioren 20:00-21:00 Dojo John
Donderdag Jiu-jitsu senioren 21:00-22:00 Dojo John
Vrijdag Fitboksen 09:00-10:00 Boksstudio Melanie
Vrijdag Parkinson boksen 10:30-11:45 Boksstudio Ronald
Vrijdag Jiu jitsu en judo v.t. 19:00-20:00 Dojo John
Vrijdag Kickboksen 19:00-20:00 Boksstudio Ronald
Vrijdag Karate v.t. 19:00-20:00 Spelzaal Edwin

Kinderen

DAG LES LEVEL TIJD DOCENT
Dinsdag Crossbox Teens 17:00 – 18:00 Yolanda
Donderdag Crossbox Teens 17:00 – 18:00 Lucia

Kinderen

DAG LES LEEFTIJD TIJD DOCENT ZAAL
Maandag Breakdance 6-8 jr 15:45-16:45 Lars Balletstudio
Maandag Breakdance 9+ jr 16:45-17:45 Lars Balletstudio
Maandag Breakdance 11+ 18:00-19:00 Sean Jongerencentrum Connect
Maandag Dancehall* 14+ 20:30-21:30 Sanne Balletstudio
Dinsdag Musical Beginners/Intermediate 16:00-17:15 Jamie/Regillio Balletstudio
Dinsdag Musical Advanced 17:15-18:15 Jamie/Regillio Balletstudio
Dinsdag Choreoclass Beginners 18:15-19:15 Jamie Spelzaal
Dinsdag Choreoclass Intermediate 19:30-20:30 Jamie Spelzaal
Dinsdag Klassiek ballet Intermediate 18:30-19:30 Elena Balletstudio
Woensdag Klassiek ballet 6+ jr 15:45-16:45 Evelina Balletstudio
Woensdag Jazz ballet 9+ jr 16:45-17:45 Evelina Balletstudio
Woensdag Hiphop 14+ jr 19:00-20:00 Kim Balletstudio
Woensdag Housedance 16+ jr 20:00-21:00 Kim Balletstudio
Donderdag Kids dance *** 4 t/m 6 jr 15:30-16:30 Marieke Balletstudio
Donderdag Talentklas Hiphop kids 9+ jr 17:30-18:30 Kim Spelzaal
Donderdag Talentklas Hiphop Decoy 9+ jr 18:45-20:00 Kim Spelzaal
Donderdag Hiphop Choreo Advanced 20:00-21:00 Kim Balletstudio
Vrijdag Streetdance Beginners v.a. 6 jr 15:30-16:30 Jamie Balletstudio
Vrijdag Streetdance Intermediate 16:30-17:30 Jamie Balletstudio
Vrijdag Modern Beginners 17:30-18:30 Regillio Balletstudio
Vrijdag Modern Intermediate 18:30-19:30 Regillio Balletstudio

Volwassenen

DAG LES TIJD DOCENT ZAAL
Maandag Jazz ballet 16+ 10:00-11:15 Ellie Balletstudio
Maandag Klassiek ballet 16+ 11:15-12:30 Ellie Balletstudio
Dinsdag Klassiek ballet 18:30-19:30 Elena Balletstudio
Dinsdag Ballet Body Shape 19:30-20:00 Elena Balletstudio
Dinsdag Stretch class 20:00-21:00 Elena Balletstudio
Woensdag Housedance 20:00-21:00 Kim Balletstudio
Woensdag Total Dance Workout** 19:45-20:45 Djamila Spelzaal
Donderdag Jazz ballet 16+ 10:00-11:00 Ellie Balletstudio
Donderdag Klassiek ballet 16+ 11:00-12:15 Ellie Balletstudio
Zaterdag Ballet Body Shape 09:30-10:30 Elena Balletstudio
Zaterdag Klassiek ballet beginners 16+ 11:30-12:30 Elena Balletstudio
Zaterdag Klassiek ballet intermediate/advanced 12:30-13:30 Elena Balletstudio