Zomerrooster

De hele zomer geven we verschillende sportlessen voor alle leeftijden! Je kan voor je gezin het zwembad of de spelzaal reserveren om gezellig samen te sporten en te zwemmen. Ook is het zwembad beschikbaar om banen te zwemmen! Reserveer je les via de Sportivity app! Heb je de Sportivity app nog niet? Vraag dan hieronder de app aan.

FITNESS

De vrije fitness gaat vanaf 1 juli weer naar binnen! Ook hiervoor moet je je trainingsmoment reserveren in de Sportivity app. Vanaf 6 juli zijn de trainingstijden weer als volgt:

ma t/m do 07:00u tot 22:00u
vr 07:00u tot 21:00u
za 07:00u tot 14:00u
zo 09:00u tot 14:00u

Klik hieronder voor de roosters:

<
>
maandag
06.07.2020
  • 08:30 > 09:15
    Aqua Joggen
  • 08:30 > 09:15
    CrossBox All Stars
  • 08:45 > 09:30
    Pilates
  • 09:30 > 10:15
    Fitboksen
  • 09:45 > 10:30
    Jazz
  • 10:30 > 11:30
    H2O All Stars
  • 11:45 > 12:30
    Klassiek ballet
dinsdag
07.07.2020
  • 08:15 > 09:00
    Hatha Yoga
  • 08:30 > 09:15
    Aqua Joggen
  • 08:30 > 09:15
    Condex
  • 08:45 > 09:30
    Pilates
  • 09:15 > 10:00
    Hatha Yoga
  • 09:30 > 10:15
    CrossBox
  • 09:45 > 10:30
    Bodyshape
  • 10:15 > 11:00
    Hatha Yoga
  • 10:30 > 11:15
    Parkinson Boksen
woensdag
08.07.2020
  • 08:30 > 09:15
    Aqua Joggen
  • 08:45 > 09:30
    Spinning
  • 08:45 > 09:30
    Dance workout
  • 09:15 > 10:00
    Aqua Joggen
  • 09:30 > 10:15
    CrossBox
  • 10:15 > 11:00
    Barre Workout
donderdag
09.07.2020
  • 09:45 > 10:30
    Aqua Joggen
  • 08:45 > 09:30
    Pilates
  • 09:30 > 10:15
    CrossBox
  • 09:45 > 10:30
    Jazz
  • 10:30 > 11:15
    Total Body Workout
  • 11:45 > 12:30
    Klassiek ballet
vrijdag
10.07.2020
  • 08:30 > 09:15
    Aqua Joggen
  • 08:30 > 09:15
    CrossBox
  • 08:45 > 09:30
    Hatha Yoga
  • 08:45 > 09:30
    Pilates
  • 09:15 > 10:00
    Aqua Joggen
  • 09:30 > 10:15
    CrossBox
  • 09:45 > 10:30
    Bodypump
  • 10:30 > 11:15
    Parkinson Boksen
zaterdag
11.07.2020
  • 09:30 > 10:15
    CrossBox
  • 10:30 > 11:15
    CrossBox
zondag
12.07.2020
  • 08:30 > 09:15
    CrossBox
  • 08:45 > 09:30
    Spinning
  • 09:45 > 10:30
    Spinning
  • 09:45 > 10:30
    Yin Yang yoga
  • 10:45 > 11:30
    Hatha Yoga
<
>
maandag
06.07.2020
  • 18:30 > 19:15
    CrossBox
  • 18:30 > 19:15
    Condex
  • 18:45 > 19:30
    Rhythm Cycle
  • 19:30 > 20:15
    Kickboksen
  • 19:30 > 20:15
    CrossBox
  • 19:45 > 20:30
    Zumba
  • 19:45 > 20:30
    Judo/Jiu Jitsu
  • 19:45 > 20:30
    Pilates
  • 20:30 > 21:15
    Kickboksen
  • 20:30 > 21:15
    CrossBox
  • 20:45 > 21:30
    Condex
  • 20:45 > 21:30
    Yin Yang yoga
dinsdag
07.07.2020
  • 18:45 > 19:30
    Spinning
  • 18:45 > 19:30
    Klassiek ballet
  • 19:30 > 20:15
    CrossBox
  • 19:45 > 20:30
    Jiu Jitsu
  • 19:45 > 20:30
    Spinning
  • 19:45 > 20:30
    Pilates
  • 20:30 > 21:15
    CrossBox
  • 20:30 > 21:15
    Cardiofitness
woensdag
08.07.2020
  • 18:30 > 19:15
    Kickboksen
  • 18:45 > 19:30
    Organic Movement
  • 19:00 > 19:45
    Hatha Yoga
  • 19:30 > 20:15
    Fitboksen
  • 19:30 > 20:15
    CrossBox
  • 19:30 > 20:15
    HipHop
  • 19:45 > 20:30
    Karate
  • 19:45 > 20:30
    Total Dance Workout
  • 20:00 > 20:45
    Hatha Yoga
  • 20:30 > 21:15
    House 12+
  • 20:30 > 21:15
    Cardiofitness
donderdag
09.07.2020
  • 18:45 > 19:30
    Pilates
  • 18:45 > 19:30
    Spinning
  • 19:00 > 20:00
    Aqua fitness
  • 19:45 > 20:30
    Judo
  • 19:45 > 20:30
    Spinning
  • 20:30 > 21:15
    Condex
  • 20:30 > 21:15
    Cardiofitness
vrijdag
10.07.2020
  • 19:30 > 20:15
    Kickboksen
zaterdag
11.07.2020
zondag
12.07.2020
Vorige week
Volgende week
maandag
06.07.2020
  • 09:15 > 10:00
    Peutergym
  • 10:00 > 11:00
    Zweminstructie
  • 15:45 > 16:30
    Ballet 4-6 jr
  • 16:30 > 17:15
    Kickboksen 7-11 jr
  • 16:45 > 17:30
    Ballet 6-11 jr
  • 17:30 > 18:15
    Kickboksen 12-15 jr
  • 17:45 > 18:30
    Modern
  • 18:45 > 19:30
    Modern
dinsdag
07.07.2020
  • 09:30 > 10:30
    Zweminstructie
  • 10:30 > 11:30
    Zweminstructie
  • 11:30 > 12:15
    Zwemvaardigheid
  • 16:30 > 17:45
    Breakdance 6-12 jr
  • 16:45 > 17:30
    Judo 6-8 jr
  • 17:45 > 18:30
    Judo 9-11 jr
  • 18:30 > 19:15
    Freestyle
  • 18:45 > 19:30
    Judo 12-16 jr
  • 19:30 > 21:15
    Talentklas Next Episode + The Riotz
woensdag
08.07.2020
  • 10:00 > 10:45
    Peutergym
  • 11:00 > 12:00
    Zweminstructie
  • 16:30 > 17:15
    Kickboksen 7-11 jr
  • 17:30 > 18:15
    Kickboksen 12-15 jr
  • 17:30 > 18:15
    Hiphop kids 9+
  • 18:30 > 19:15
    Hiphop 12+
  • 19:30 > 20:15
    House 12+
donderdag
09.07.2020
  • 09:30 > 10:30
    Zweminstructie
  • 10:30 > 11:30
    Zweminstructie
  • 11:30 > 12:30
    Zweminstructie
  • 17:30 > 18:15
    Streetdance 10-14 jr
  • 17:45 > 18:30
    Karate jeugd
  • 18:30 > 19:15
    Choreoclass 12+
  • 18:45 > 19:30
    Judo junioren
  • 19:30 > 20:15
    Techniekles ballet/modern/jazz 12+
vrijdag
10.07.2020
  • 10:00 > 10:45
    Peutergym
  • 10:45 > 11:45
    Zweminstructie
  • 11:30 > 12:15
    CrossBox junior t/m 12 jr
  • 12:30 > 13:15
    CrossBox junior 12+
zaterdag
11.07.2020
  • 08:30 > 09:30
    Zweminstructie
  • 09:30 > 10:30
    Zweminstructie
  • 09:45 > 10:30
    Judo 3-5 jr
  • 10:30 > 11:30
    Zweminstructie
  • 10:45 > 11:30
    Judo 6-8 jr
  • 11:30 > 13:30
    Snelzwemcursus
  • 11:45 > 12:30
    Judo 9-11 jr
  • 11:45 > 12:30
    Streetdance 6-9 jr
  • 12:45 > 13:30
    Musical
zondag
12.07.2020
Vorige week
Volgende week
maandag
06.07.2020
  • 11:30 > 12:15
    Familie sporten
  • 12:30 > 13:15
    Familie sporten
  • 13:00 > 13:45
    Familiezwemmen
  • 13:30 > 14:15
    Familie sporten
  • 14:00 > 14:45
    Familiezwemmen
  • 15:00 > 15:45
    Familiezwemmen
  • 16:00 > 16:45
    Familiezwemmen
dinsdag
07.07.2020
  • 13:00 > 13:45
    Familiezwemmen
  • 14:00 > 14:45
    Familiezwemmen
  • 15:00 > 15:45
    Familiezwemmen
  • 16:00 > 16:45
    Familiezwemmen
  • 17:00 > 17:45
    Familiezwemmen
  • 18:00 > 18:45
    Familiezwemmen
woensdag
08.07.2020
  • 11:30 > 12:15
    Familie sporten
  • 12:00 > 12:45
    Familiezwemmen
  • 12:30 > 13:15
    Familie sporten
  • 14:00 > 14:45
    Familiezwemmen
  • 13:30 > 14:15
    Familie sporten
  • 14:00 > 14:45
    Familiezwemmen
  • 15:00 > 15:45
    Familiezwemmen
  • 16:00 > 16:45
    Familiezwemmen
donderdag
09.07.2020
  • 13:00 > 13:45
    Familiezwemmen
  • 14:00 > 14:45
    Familiezwemmen
  • 15:00 > 15:45
    Familiezwemmen
  • 16:00 > 16:45
    Familiezwemmen
vrijdag
10.07.2020
  • 11:30 > 12:15
    Familie sporten
  • 12:00 > 12:45
    Familiezwemmen
  • 12:30 > 13:15
    Familie sporten
  • 14:00 > 14:45
    Familiezwemmen
  • 13:30 > 14:15
    Familie sporten
  • 14:00 > 14:45
    Familiezwemmen
  • 15:00 > 15:45
    Familiezwemmen
  • 16:00 > 16:45
    Familiezwemmen
zaterdag
11.07.2020
zondag
12.07.2020
  • 09:00 > 10:00
    Familiezwemmen
  • 10:00 > 11:00
    Familiezwemmen
  • 11:00 > 12:00
    Familiezwemmen
  • 12:00 > 13:00
    Familiezwemmen
  • 13:00 > 14:00
    Familiezwemmen
  • 14:00 > 15:00
    Familiezwemmen
  • 15:00 > 16:00
    Familiezwemmen
Vorige week
Volgende week
maandag
06.07.2020
  • 07:30 > 08:00
    Banen zwemmen
  • 12:00 > 12:30
    Banen zwemmen
  • 18:00 > 18:30
    Banen zwemmen
  • 18:45 > 19:15
    Banen zwemmen
  • 19:30 > 20:00
    Banen zwemmen
  • 20:15 > 20:45
    Banen zwemmen
  • 21:00 > 21:30
    Banen zwemmen
dinsdag
07.07.2020
  • 07:00 > 07:30
    Banen zwemmen
  • 07:30 > 08:00
    Banen zwemmen
  • 18:00 > 18:30
    Banen zwemmen
  • 18:45 > 19:15
    Banen zwemmen
  • 19:30 > 20:00
    Banen zwemmen
  • 20:15 > 20:45
    Banen zwemmen
  • 21:00 > 21:30
    Banen zwemmen
woensdag
08.07.2020
  • 07:00 > 07:30
    Banen zwemmen
  • 07:30 > 08:00
    Banen zwemmen
  • 18:00 > 18:30
    Banen zwemmen
  • 18:45 > 19:15
    Banen zwemmen
  • 19:30 > 20:00
    Banen zwemmen
  • 20:15 > 20:45
    Banen zwemmen
  • 21:00 > 21:30
    Banen zwemmen
donderdag
09.07.2020
  • 07:30 > 08:00
    Banen zwemmen
  • 18:00 > 18:30
    Banen zwemmen
  • 20:00 > 20:30
    Banen zwemmen
  • 20:45 > 21:15
    Banen zwemmen
vrijdag
10.07.2020
  • 07:00 > 07:30
    Banen zwemmen
  • 07:30 > 08:00
    Banen zwemmen
  • 18:00 > 18:30
    Banen zwemmen
  • 18:45 > 19:15
    Banen zwemmen
  • 19:30 > 20:00
    Banen zwemmen
  • 20:45 > 21:15
    Banen zwemmen
zaterdag
11.07.2020
  • 07:00 > 07:30
    Banen zwemmen
  • 07:30 > 08:00
    Banen zwemmen
zondag
12.07.2020