Lesrooster

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
08:00Aqua Joggen08:00 - 08:45 uurBosloop08:00 - 09:00 uur
Zweminstructie A08:30 - 09:30 uur
Fitness Les09:00 - 10:00 uur
Streetdance 6/8 jr09:15 - 10:00 uur
Judo Jeugd09:30 - 10:30 uur
Zweminstructie B/C09:30 - 10:30 uur
Selectie training Brandnew09:30 - 10:45 uur
Karate Jeugd10:00 - 11:00 uur
Core Training10:00 - 10:15 uur
Streetdance 7/8 jr10:00 - 11:00 uur
Judo Jeugd10:30 - 11:30 uur
Zweminstructie A10:30 - 11:30 uur
Modern intermediate 10+10:45 - 11:45 uur
Karate Jeugd11:00 - 12:00 uur
Musical beginners11:00 - 12:30 uur
Zweminstructie A11:30 - 12:30 uur
Judo Jeugd11:30 - 12:30 uur
Musical gevorderden11:45 - 13:15 uur
Karate Jeugd12:00 - 13:00 uur
Yoga08:15 - 09:15 uur
Aqua Joggen08:45 - 09:30 uur
Condex old school08:45 - 10:00 uur
Aerobic09:00 - 10:00 uur
Yoga09:15 - 10:15 uur
Core Training09:30 - 09:45 uur
Cross Workout10:00 - 10:30 uur
Kleutergym en -zwemmen10:00 - 11:00 uur
Yoga10:15 - 11:15 uur
Cross Workout10:30 - 11:00 uur
08:30Aqua Joggen08:30 - 09:15 uur
Spinning09:00 - 09:45 uur
Fitness Dance09:00 - 10:00 uur
Aqua Joggen09:15 - 10:00 uur
Core Training09:30 - 09:45 uur
Aqua-fitness08:45 - 09:00 uurAqua Joggen08:45 - 09:30 uur
Yoga08:45 - 09:45 uur
Kleutergym en -zwemmen09:00 - 10:00 uur
Core Training09:30 - 09:45 uur
09:00Condex 201809:00 - 10:00 uur
Pilates/ Body Works09:00 - 10:00 uur
Core Training09:30 - 09:45 uur
Pilates09:00 - 10:00 uur
Core Training09:30 - 09:45 uur
Snelzwemcursus A09:00 - 11:00 uur
Spinning09:30 - 10:15 uur
Yoga10:00 - 11:00 uur
Bootcamp10:00 - 11:00 uur
09:30
10:00Jazz ballet 16+10:00 - 11:15 uur
All Stars H2011:00 - 12:00 uur
Klassiek ballet 16+11:15 - 12:30 uur
Barre Workout10:00 - 11:00 uur
Kleutergym en -zwemmen10:00 - 11:00 uur
Algemene dansvorming 2,5/4 jr10:00 - 10:45 uur
Jazz ballet 16+10:00 - 11:00 uurAerobic10:00 - 10:45 uur
Kleutergym en -zwemmen10:15 - 11:15 uur
All Stars11:00 - 12:00 uur
10:30
11:00Klassiek ballet 16+11:00 - 12:15 uurSnelzwemcursus A11:00 - 13:00 uur
11:30
12:00
12:30
13:00Familie zwemmen13:00 - 14:00 uur
13:30
14:00Judo Jeugd14:00 - 14:45 uur
Zweminstructie A14:30 - 15:30 uur
Klassiek ballet 3/4 jr14:30 - 15:15 uur
Judo Jeugd14:45 - 15:45 uur
Klassiek ballet 5/6 jr15:15 - 16:15 uur
Streetdance 6/8 jr15:15 - 16:15 uur
Zweminstructie A15:30 - 16:30 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
Junior Fitness16:00 - 17:00 uur
Streetdance 9/12 jr16:15 - 17:15 uur
Zweminstructie A16:30 - 17:30 uur
Zweminstructie B/C16:30 - 17:30 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Junior Fitness17:00 - 18:00 uur
DansSterk17:15 - 18:15 uur
Judo Wedstrijdtraining18:00 - 19:00 uur
Junior Fitness18:00 - 19:00 uur
14:30Zweminstructie A14:30 - 15:30 uur
Judo Jeugd15:00 - 15:45 uur
Zweminstructie B/C15:30 - 16:30 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
Junior Fitness16:00 - 17:00 uur
Zwemvaardigheid16:30 - 17:15 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Junior Fitness17:00 - 18:00 uur
Freestyle Kids 6/11 jr17:00 - 18:00 uur
Judo Jeugd17:45 - 18:45 uur
Junior Fitness18:00 - 19:00 uur
Freestyle 12+18:00 - 19:00 uur
15:00
15:30Zweminstructie A15:30 - 16:30 uur
Kickboksen 8+15:45 - 16:45 uur
Klassiek ballet 6/8 jr15:45 - 16:45 uur
Zweminstructie A16:30 - 17:30 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Kickboksen 12+16:45 - 17:45 uur
Klassiek ballet 9/12 jr16:45 - 17:45 uur
Afrodance 9/11 jr17:30 - 18:30 uur
Jiu Jitsu Jeugd17:45 - 18:45 uur
Klassiek ballet 12+17:45 - 19:00 uur
Pentjak Silat18:00 - 19:00 uur
Condex old school18:30 - 19:30 uur
Pilates19:00 - 20:00 uur
Judo Junioren19:00 - 20:00 uur
Afrodance 12+19:00 - 20:00 uur
Yin/Yang Yoga en Meditatie19:00 - 20:15 uur
Core Training19:30 - 19:45 uur
Kickboksen - techniek19:30 - 20:30 uur
Judo Senioren20:00 - 21:00 uur
Cross Workout20:00 - 20:30 uur
Afrodance 14+20:00 - 21:00 uur
Aerobic20:00 - 21:00 uur
Yin/Yang Yoga en Meditatie20:15 - 21:30 uur
Cross Workout20:30 - 21:00 uur
Condex old school21:00 - 22:00 uur
Jiu Jitsu Senioren21:00 - 22:00 uur
Zweminstructie A15:30 - 16:30 uur
Modern beginners 6+15:30 - 16:30 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
Boys only 8+16:30 - 17:30 uur
Selectie training Brandnew16:30 - 17:45 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Selectie training A New Perspective17:30 - 19:00 uur
Judo Jeugd17:45 - 18:45 uur
Jazz ballet 6/9 jr15:30 - 16:30 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
B-Girl16:00 - 17:00 uur
Jazz 10/14 jr16:30 - 17:30 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Breakdance 6/11 jr17:00 - 18:00 uur
Karate Jeugd17:30 - 18:30 uur
Jazz ballet 14+17:30 - 19:00 uur
Judo Wedstrijdtraining17:45 - 18:45 uur
Funkstyles 12+18:00 - 19:00 uur
Karate Jeugd18:30 - 19:30 uur
Fitness Dance19:00 - 20:00 uur
Aqua-fitness19:00 - 19:45 uur
Judo Junioren19:00 - 20:00 uur
Spinning19:30 - 20:15 uur
Core Training19:30 - 19:45 uur
Choreo Class 12+19:30 - 20:30 uur
Pilates20:00 - 21:00 uur
Judo Senioren20:00 - 21:00 uur
Condex old school20:30 - 21:30 uur
Jiu Jitsu Senioren21:00 - 22:00 uur
Modern gevorderden 14+21:00 - 22:00 uur
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00Jiu Jitsu Junioren19:00 - 20:00 uur
Klassiek ballet 16+19:00 - 20:15 uur
Cardioboxen19:00 - 20:30 uur
Selectie training The Riotz19:00 - 20:30 uur
Spinning19:30 - 20:30 uur
Condex 201820:00 - 21:00 uur
Jiu Jitsu Senioren20:00 - 21:00 uur
Pilates20:15 - 21:15 uur
Core Training20:30 - 20:45 uur
Selectie training Next Episode20:30 - 22:00 uur
Judo Senioren21:00 - 22:00 uur
Yoga19:00 - 20:00 uur
Kickboksen19:00 - 20:00 uur
Capoeira19:00 - 20:00 uur
Condex 201819:30 - 20:30 uur
Karate Junioren19:30 - 20:30 uur
Core Training19:30 - 19:45 uur
Yoga20:00 - 21:00 uur
Kickboksen20:00 - 21:00 uur
Total Dance Work Out20:00 - 21:00 uur
Cross Workout20:30 - 21:00 uur
Karate Senioren20:30 - 21:30 uur
Condex old school21:00 - 22:00 uur
Vrije training Judo/Jiu Jitsu19:00 - 20:00 uur
Vrije training Karate19:00 - 20:00 uur
HipHop 12+19:00 - 20:00 uur
Core Training19:30 - 19:45 uur
19:30
20:00House 12+20:00 - 21:00 uur
20:30
21:00
21:30
22:00
maandag
Aqua-fitness
08:45 - 09:00
Condex 2018
09:00 - 10:00
Pilates/ Body Works
09:00 - 10:00
Core Training
09:30 - 09:45
Jazz ballet 16+
10:00 - 11:15
All Stars H20
11:00 - 12:00
Klassiek ballet 16+
11:15 - 12:30
Zweminstructie A
15:30 - 16:30
Kickboksen 8+
15:45 - 16:45
Zweminstructie A
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Kickboksen 12+
16:45 - 17:45
Afrodance 9/11 jr
17:30 - 18:30
Jiu Jitsu Jeugd
17:45 - 18:45
Klassiek ballet 12+
17:45 - 19:00
Pentjak Silat
18:00 - 19:00
Condex old school
18:30 - 19:30
Pilates
19:00 - 20:00
Judo Junioren
19:00 - 20:00
Afrodance 12+
19:00 - 20:00
Core Training
19:30 - 19:45
Judo Senioren
20:00 - 21:00
Cross Workout
20:00 - 20:30
Afrodance 14+
20:00 - 21:00
Aerobic
20:00 - 21:00
Cross Workout
20:30 - 21:00
Condex old school
21:00 - 22:00
Jiu Jitsu Senioren
21:00 - 22:00
dinsdag
Yoga
08:15 - 09:15
Aqua Joggen
08:45 - 09:30
Condex old school
08:45 - 10:00
Aerobic
09:00 - 10:00
Yoga
09:15 - 10:15
Core Training
09:30 - 09:45
Cross Workout
10:00 - 10:30
Yoga
10:15 - 11:15
Cross Workout
10:30 - 11:00
Zweminstructie A
15:30 - 16:30
Modern beginners 6+
15:30 - 16:30
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
Boys only 8+
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Judo Jeugd
17:45 - 18:45
Jiu Jitsu Junioren
19:00 - 20:00
Klassiek ballet 16+
19:00 - 20:15
Cardioboxen
19:00 - 20:30
Spinning
19:30 - 20:30
Condex 2018
20:00 - 21:00
Jiu Jitsu Senioren
20:00 - 21:00
Pilates
20:15 - 21:15
Core Training
20:30 - 20:45
Judo Senioren
21:00 - 22:00
woensdag
Aqua Joggen
08:30 - 09:15
Spinning
09:00 - 09:45
Fitness Dance
09:00 - 10:00
Aqua Joggen
09:15 - 10:00
Core Training
09:30 - 09:45
Barre Workout
10:00 - 11:00
Judo Jeugd
14:00 - 14:45
Zweminstructie A
14:30 - 15:30
Judo Jeugd
14:45 - 15:45
Streetdance 6/8 jr
15:15 - 16:15
Zweminstructie A
15:30 - 16:30
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
Junior Fitness
16:00 - 17:00
Streetdance 9/12 jr
16:15 - 17:15
Zweminstructie A
16:30 - 17:30
Zweminstructie B/C
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Junior Fitness
17:00 - 18:00
DansSterk
17:15 - 18:15
Junior Fitness
18:00 - 19:00
Yoga
19:00 - 20:00
Kickboksen
19:00 - 20:00
Capoeira
19:00 - 20:00
Condex 2018
19:30 - 20:30
Karate Junioren
19:30 - 20:30
Core Training
19:30 - 19:45
Yoga
20:00 - 21:00
Kickboksen
20:00 - 21:00
Cross Workout
20:30 - 21:00
Karate Senioren
20:30 - 21:30
Condex old school
21:00 - 22:00
donderdag
Pilates
09:00 - 10:00
Core Training
09:30 - 09:45
Jazz ballet 16+
10:00 - 11:00
Klassiek ballet 16+
11:00 - 12:15
Jazz ballet 6/9 jr
15:30 - 16:30
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
B-Girl
16:00 - 17:00
Jazz 10/14 jr
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Breakdance 6/11 jr
17:00 - 18:00
Karate Jeugd
17:30 - 18:30
Jazz ballet 14+
17:30 - 19:00
Funkstyles 12+
18:00 - 19:00
Karate Jeugd
18:30 - 19:30
Fitness Dance
19:00 - 20:00
Aqua-fitness
19:00 - 19:45
Judo Junioren
19:00 - 20:00
Spinning
19:30 - 20:15
Core Training
19:30 - 19:45
Choreo Class 12+
19:30 - 20:30
Pilates
20:00 - 21:00
Judo Senioren
20:00 - 21:00
Condex old school
20:30 - 21:30
Jiu Jitsu Senioren
21:00 - 22:00
vrijdag
Aqua Joggen
08:00 - 08:45
Aqua Joggen
08:45 - 09:30
Yoga
08:45 - 09:45
Core Training
09:30 - 09:45
Aerobic
10:00 - 10:45
All Stars
11:00 - 12:00
Zweminstructie A
14:30 - 15:30
Judo Jeugd
15:00 - 15:45
Zweminstructie B/C
15:30 - 16:30
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
Junior Fitness
16:00 - 17:00
Zwemvaardigheid
16:30 - 17:15
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Junior Fitness
17:00 - 18:00
Judo Jeugd
17:45 - 18:45
Junior Fitness
18:00 - 19:00
Freestyle 12+
18:00 - 19:00
HipHop 12+
19:00 - 20:00
Core Training
19:30 - 19:45
House 12+
20:00 - 21:00
zaterdag
Bosloop
08:00 - 09:00
Zweminstructie A
08:30 - 09:30
Fitness Les
09:00 - 10:00
Streetdance 6/8 jr
09:15 - 10:00
Judo Jeugd
09:30 - 10:30
Zweminstructie B/C
09:30 - 10:30
Karate Jeugd
10:00 - 11:00
Core Training
10:00 - 10:15
Streetdance 7/8 jr
10:00 - 11:00
Judo Jeugd
10:30 - 11:30
Zweminstructie A
10:30 - 11:30
Karate Jeugd
11:00 - 12:00
Musical beginners
11:00 - 12:30
Zweminstructie A
11:30 - 12:30
Judo Jeugd
11:30 - 12:30
Musical gevorderden
11:45 - 13:15
Karate Jeugd
12:00 - 13:00
zondag
Snelzwemcursus A
09:00 - 11:00
Spinning
09:30 - 10:15
Yoga
10:00 - 11:00
Bootcamp
10:00 - 11:00
Snelzwemcursus A
11:00 - 13:00
Familie zwemmen
13:00 - 14:00