Lesrooster

Selecteer een rooster


Hoofdrooster

 maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
07:00
07:30Bosloop / Bootcamp07:30 - 08:30 uur
Yoga07:45 - 08:45 uur
08:00
Yoga08:15 - 09:15 uur
Aqua Joggen08:45 - 09:30 uur
Condex09:00 - 10:00 uur
Rebbbel training.09:00 - 10:00 uur
Yoga09:15 - 10:15 uur
Buikspierkwartier09:30 - 09:45 uur
Cross Workout10:00 - 10:45 uur
Kleutergym en -zwemmen10:00 - 11:00 uur
Yoga10:15 - 11:15 uur
08:30Aqua Joggen08:30 - 09:15 uur
Spinning09:00 - 09:45 uur
Fitness Dance09:00 - 10:00 uur
Aqua Joggen09:15 - 10:00 uur
Buikspierkwartier09:30 - 09:45 uur
Zweminstructie A08:30 - 09:30 uur
Fitness Les09:00 - 10:00 uur
Judo Jeugd09:30 - 10:30 uur
Zweminstructie A09:30 - 10:30 uur
Selectietraining Kids09:30 - 11:00 uur
Kids Dance 6/8 jr09:45 - 10:30 uur
Karate Jeugd10:00 - 11:00 uur
Judo Jeugd10:30 - 11:30 uur
Zweminstructie A10:30 - 11:30 uur
Buikspierkwartier10:30 - 10:45 uur
Streetdance 7/8 jaar10:30 - 11:30 uur
Zweminstructie B/C10:30 - 11:30 uur
Karate Jeugd11:00 - 12:00 uur
Pop musical Kids 6 t/m 11 jaar11:00 - 12:30 uur
Zweminstructie A11:30 - 12:30 uur
Pop musical 12+11:30 - 13:30 uur
Zweminstructie B/C11:30 - 12:30 uur
Judo Jeugd11:30 - 12:30 uur
Karate Jeugd12:00 - 13:00 uur
Zweminstructie A12:30 - 13:30 uur
Aqua Joggen08:45 - 09:30 uur
Yoga08:45 - 09:45 uur
Kleutergym en -zwemmen09:00 - 10:00 uur
Buikspierkwartier09:30 - 09:45 uur
09:00Fitness Les09:00 - 10:00 uur
Body Works09:00 - 10:00 uur
Aqua-fitness09:00 - 09:45 uur
Buikspierkwartier09:30 - 09:45 uur
Pilates09:00 - 10:00 uur
Volwassenen Zwemles09:00 - 10:00 uur
Snelzwemcursus A09:00 - 11:00 uur
Spinning09:30 - 10:30 uur
Yoga10:00 - 11:00 uur
Bootcamp10:00 - 11:00 uur
09:30
10:00Jazz ballet 16+10:00 - 11:15 uur
All Stars H2011:00 - 12:00 uur
Klassiek ballet 16+11:15 - 12:30 uur
Classical Workout10:00 - 11:00 uur
Kleutergym en -zwemmen10:00 - 11:00 uur
Peuterdans 2,5 t/m 4 jaar10:00 - 10:45 uur
Jazz ballet 16+10:00 - 11:00 uur
Buikspierkwartier10:00 - 10:15 uur
Volwassenen Zwemles10:00 - 11:00 uur
Cross Workout10:00 - 10:45 uur
Kleutergym en -zwemmen10:15 - 11:15 uur
All Stars11:00 - 12:00 uur
10:30
11:00Klassiek ballet 16+11:00 - 12:15 uurSelectietraining Junior11:00 - 12:30 uur
Familie zwemmen12:15 - 14:00 uur
Next Episode12:30 - 14:00 uur
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00Judo Jeugd14:00 - 14:45 uur
Zweminstructie A14:30 - 15:30 uur
Kids Dance 4/5 jaar14:30 - 15:15 uur
Klassiek ballet 3 t/m 4 jaar14:30 - 15:15 uur
Judo Jeugd14:45 - 15:45 uur
Streetdance 6 t/m 8 jaar15:15 - 16:15 uur
Klassiek ballet 5 t/m 6 jaar15:15 - 16:15 uur
Zweminstructie A15:30 - 16:30 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
Streetdance 9 t/m 11 jaar16:15 - 17:15 uur
Zweminstructie A16:30 - 17:30 uur
Zweminstructie B/C16:30 - 17:30 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Modern Junior 11 t/m 14 jaar17:30 - 18:30 uur
Karate Jeugd18:00 - 19:00 uur
Judo Wedstrijdtraining18:00 - 19:00 uur
14:30Zweminstructie A14:30 - 15:30 uur
Judo Jeugd15:00 - 15:45 uur
Zweminstructie B/C15:30 - 16:30 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
Zwemvaardigheid16:30 - 17:15 uur
Junior Fitness16:30 - 17:30 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Freestyle Kids 8 t/m 11 jaar16:45 - 17:45 uur
Junior Fitness17:30 - 18:30 uur
Judo Jeugd17:45 - 18:45 uur
Freestyle 12+17:45 - 18:45 uur
Junior Fitness18:30 - 19:30 uur
Hip Hop 14+18:45 - 19:45 uur
Vrije training Judo/Jiu Jitsu19:00 - 20:00 uur
Vrije training Karate19:00 - 20:00 uur
Buikspierkwartier19:30 - 19:45 uur
15:00
15:30Zweminstructie A15:30 - 16:30 uur
Klassiek ballet 6 t/m 8 jaar15:45 - 16:45 uur
Streetdance 6 t/m 8 jaar15:45 - 16:45 uur
Zweminstructie A16:30 - 17:30 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Streetdance 9 t/m 11 jaar16:45 - 17:45 uur
Klassiek ballet 9 t/m 11 jaar16:45 - 17:45 uur
Zweminstructie A15:30 - 16:30 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
Selectietraining Kids15:45 - 16:45 uur
Kickboksen Jeugd16:30 - 17:30 uur
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Modern Kids 6 t/m 10 jaar16:45 - 17:45 uur
Breakdance Selectie training17:30 - 19:00 uur
Junior Fitness17:30 - 18:30 uur
Judo Jeugd17:45 - 18:45 uur
Junior Fitness18:30 - 19:30 uur
Jiu Jitsu Junioren19:00 - 20:00 uur
Klassiek ballet 16+19:00 - 20:15 uur
Selectietraining Junior19:00 - 20:30 uur
Cardioboxen19:00 - 20:30 uur
Spinning19:30 - 20:30 uur
Buikspierkwartier19:30 - 19:45 uur
Junior Fitness19:30 - 20:30 uur
Fitness Les20:00 - 21:00 uur
Jiu Jitsu Senioren20:00 - 21:00 uur
Pilates20:15 - 21:15 uur
Next Episode20:30 - 22:00 uur
Judo Senioren21:00 - 22:00 uur
Judo Jeugd15:45 - 16:45 uur
Funkstyles Kids 6 t/m 11 jaar15:45 - 16:45 uur
Pop musical Kids 6 t/m 11 jaar15:45 - 16:45 uur
16:00
16:30
Judo Jeugd16:45 - 17:45 uur
Breakdance Kids 6 t/m 11 jaar16:45 - 17:45 uur
Jazz ballet Kids 8 t/m 11 jaar16:45 - 17:45 uur
17:00
17:30
Jiu Jitsu Jeugd17:45 - 18:45 uur
Klassiek ballet Junior17:45 - 19:00 uur
Streetdance Junior17:45 - 18:45 uur
Pentjak Silat18:00 - 19:00 uur
Condex18:30 - 19:30 uur
Pilates19:00 - 20:00 uur
Judo Junioren19:00 - 20:00 uur
Dancehall 10 t/m 13 jaar19:00 - 20:00 uur
Buikspierkwartier19:30 - 19:45 uur
Yoga en Meditatie19:30 - 20:45 uur
Kickboksen - techniek19:30 - 20:30 uur
Cross Workout20:00 - 20:45 uur
Dancehall 14+20:00 - 21:00 uur
Judo Senioren20:00 - 21:00 uur
Pop-up les20:00 - 21:00 uur
Kickboksen20:30 - 21:30 uur
Condex21:00 - 22:00 uur
Jiu Jitsu Senioren21:00 - 22:00 uur
Judo Wedstrijdtraining17:45 - 18:45 uur
Jazz ballet 12+17:45 - 18:45 uur
18:00
18:30
19:00Yoga19:00 - 20:00 uur
Kickboksen19:00 - 20:00 uur
Karate Jeugd19:00 - 20:00 uur
Hip Hop 14+19:00 - 20:00 uur
Capoeira19:00 - 20:00 uur
Karate Junioren19:30 - 20:30 uur
Buikspierkwartier19:30 - 19:45 uur
Yoga20:00 - 21:00 uur
Cross Workout20:00 - 20:45 uur
Kickboksen20:00 - 21:00 uur
Fitness Les20:00 - 21:00 uur
Total Dance Work Out20:00 - 21:00 uur
Modern 14+20:00 - 21:00 uur
Karate Senioren20:30 - 21:30 uur
Condex21:00 - 22:00 uur
Fitness Dance19:00 - 20:00 uur
Aqua-fitness19:00 - 19:45 uur
Judo Junioren19:00 - 20:00 uur
Commercial HipHop 12+19:00 - 20:00 uur
Spinning19:30 - 20:30 uur
Buikspierkwartier19:30 - 19:45 uur
Fitness Les20:00 - 21:00 uur
Pilates20:00 - 21:00 uur
Judo Senioren20:00 - 21:00 uur
19:30
20:00House 12+20:00 - 21:00 uur
20:30
21:00Jiu Jitsu Senioren21:00 - 22:00 uur
Condex21:00 - 22:00 uur
21:30
22:00
maandag
Fitness Les
09:00 - 10:00
Body Works
09:00 - 10:00
Aqua-fitness
09:00 - 09:45
Buikspierkwartier
09:30 - 09:45
Jazz ballet 16+
10:00 - 11:15
All Stars H20
11:00 - 12:00
Klassiek ballet 16+
11:15 - 12:30
Zweminstructie A
15:30 - 16:30
Zweminstructie A
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Jiu Jitsu Jeugd
17:45 - 18:45
Streetdance Junior
17:45 - 18:45
Pentjak Silat
18:00 - 19:00
Condex
18:30 - 19:30
Pilates
19:00 - 20:00
Judo Junioren
19:00 - 20:00
Buikspierkwartier
19:30 - 19:45
Yoga en Meditatie
19:30 - 20:45
Cross Workout
20:00 - 20:45
Dancehall 14+
20:00 - 21:00
Judo Senioren
20:00 - 21:00
Pop-up les
20:00 - 21:00
Kickboksen
20:30 - 21:30
Condex
21:00 - 22:00
Jiu Jitsu Senioren
21:00 - 22:00
dinsdag
Yoga
08:15 - 09:15
Aqua Joggen
08:45 - 09:30
Condex
09:00 - 10:00
Rebbbel training.
09:00 - 10:00
Yoga
09:15 - 10:15
Buikspierkwartier
09:30 - 09:45
Cross Workout
10:00 - 10:45
Yoga
10:15 - 11:15
Zweminstructie A
15:30 - 16:30
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
Kickboksen Jeugd
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Junior Fitness
17:30 - 18:30
Judo Jeugd
17:45 - 18:45
Junior Fitness
18:30 - 19:30
Jiu Jitsu Junioren
19:00 - 20:00
Klassiek ballet 16+
19:00 - 20:15
Cardioboxen
19:00 - 20:30
Spinning
19:30 - 20:30
Buikspierkwartier
19:30 - 19:45
Junior Fitness
19:30 - 20:30
Fitness Les
20:00 - 21:00
Jiu Jitsu Senioren
20:00 - 21:00
Pilates
20:15 - 21:15
Next Episode
20:30 - 22:00
Judo Senioren
21:00 - 22:00
woensdag
Aqua Joggen
08:30 - 09:15
Spinning
09:00 - 09:45
Fitness Dance
09:00 - 10:00
Aqua Joggen
09:15 - 10:00
Buikspierkwartier
09:30 - 09:45
Classical Workout
10:00 - 11:00
Judo Jeugd
14:00 - 14:45
Zweminstructie A
14:30 - 15:30
Kids Dance 4/5 jaar
14:30 - 15:15
Judo Jeugd
14:45 - 15:45
Zweminstructie A
15:30 - 16:30
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
Zweminstructie A
16:30 - 17:30
Zweminstructie B/C
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Karate Jeugd
18:00 - 19:00
Yoga
19:00 - 20:00
Kickboksen
19:00 - 20:00
Karate Jeugd
19:00 - 20:00
Hip Hop 14+
19:00 - 20:00
Capoeira
19:00 - 20:00
Karate Junioren
19:30 - 20:30
Buikspierkwartier
19:30 - 19:45
Yoga
20:00 - 21:00
Cross Workout
20:00 - 20:45
Kickboksen
20:00 - 21:00
Fitness Les
20:00 - 21:00
Modern 14+
20:00 - 21:00
Karate Senioren
20:30 - 21:30
Condex
21:00 - 22:00
donderdag
Pilates
09:00 - 10:00
Volwassenen Zwemles
09:00 - 10:00
Jazz ballet 16+
10:00 - 11:00
Buikspierkwartier
10:00 - 10:15
Volwassenen Zwemles
10:00 - 11:00
Klassiek ballet 16+
11:00 - 12:15
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Jazz ballet 12+
17:45 - 18:45
Fitness Dance
19:00 - 20:00
Aqua-fitness
19:00 - 19:45
Judo Junioren
19:00 - 20:00
Spinning
19:30 - 20:30
Buikspierkwartier
19:30 - 19:45
Fitness Les
20:00 - 21:00
Pilates
20:00 - 21:00
Judo Senioren
20:00 - 21:00
Jiu Jitsu Senioren
21:00 - 22:00
Condex
21:00 - 22:00
vrijdag
Yoga
07:45 - 08:45
Aqua Joggen
08:45 - 09:30
Yoga
08:45 - 09:45
Buikspierkwartier
09:30 - 09:45
Cross Workout
10:00 - 10:45
All Stars
11:00 - 12:00
Zweminstructie A
14:30 - 15:30
Judo Jeugd
15:00 - 15:45
Zweminstructie B/C
15:30 - 16:30
Judo Jeugd
15:45 - 16:45
Zwemvaardigheid
16:30 - 17:15
Junior Fitness
16:30 - 17:30
Judo Jeugd
16:45 - 17:45
Junior Fitness
17:30 - 18:30
Judo Jeugd
17:45 - 18:45
Freestyle 12+
17:45 - 18:45
Junior Fitness
18:30 - 19:30
Hip Hop 14+
18:45 - 19:45
Buikspierkwartier
19:30 - 19:45
House 12+
20:00 - 21:00
zaterdag
Bosloop / Bootcamp
07:30 - 08:30
Zweminstructie A
08:30 - 09:30
Fitness Les
09:00 - 10:00
Judo Jeugd
09:30 - 10:30
Zweminstructie A
09:30 - 10:30
Kids Dance 6/8 jr
09:45 - 10:30
Karate Jeugd
10:00 - 11:00
Judo Jeugd
10:30 - 11:30
Zweminstructie A
10:30 - 11:30
Buikspierkwartier
10:30 - 10:45
Zweminstructie B/C
10:30 - 11:30
Karate Jeugd
11:00 - 12:00
Zweminstructie A
11:30 - 12:30
Pop musical 12+
11:30 - 13:30
Zweminstructie B/C
11:30 - 12:30
Judo Jeugd
11:30 - 12:30
Karate Jeugd
12:00 - 13:00
Zweminstructie A
12:30 - 13:30
zondag
Snelzwemcursus A
09:00 - 11:00
Spinning
09:30 - 10:30
Yoga
10:00 - 11:00
Bootcamp
10:00 - 11:00
Familie zwemmen
12:15 - 14:00
Next Episode
12:30 - 14:00