Lesrooster

Maandag

  • Aqua Aerobic
    08:30 - 09:15
  • Fitness les
    09:00 - 10:00
  • Joyride (vanaf 6 inschrijvingen)
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Peuterdans en Zwemmen
    09:30 - 10:30
  • CrossBox N 0
    10:00 - 11:00
  • PowerHouse
    10:00 - 11:00
  • Jazz Ballet 16+
    10:00 - 11:15
  • AllStars H2O
    11:00 - 12:00
  • Klassiek Ballet 16+
    11:15 - 12:30
  • Zwemles Robertshuis
    12:45 - 13:30
  • Zwemles Robertshuis
    13:30 - 14:15
  • Zweminstructie
    14:30 - 15:30
  • Streetdance 6/8 jr beginners - Start bij 3 inschrijvingen
    15:15 - 16:00
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Kickboksen 8+
    15:45 - 16:45
  • CrossBox Junior 8/11 jr
    16:00 - 17:00
  • Streetdance 6/8 jr
    16:00 - 17:00
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30
  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • Kickboksen 12+
    16:45 - 17:45
  • Afrodance 12/15 jaar
    17:00 - 18:00
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • Modern 6+
    17:00 - 18:00
  • Jiu Jitsu Jeugd
    17:45 - 18:45
  • Choreo Class 9/12 jr
    18:00 - 19:00
  • Condex
    18:00 - 19:00
  • Afrodance 15+
    19:00 - 20:00
  • CrossBox N 0
    19:00 - 20:00
  • Judo Junioren
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen Beginners
    19:00 - 20:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Ying Yang Yoga
    19:00 - 20:15
  • CrossBox N 1
    20:00 - 21:00
  • Judo Senioren
    20:00 - 21:00
  • Latin workout
    20:00 - 21:00
  • Modern 14+ (advanced)
    20:00 - 21:00
  • Ying Yang Yoga
    20:15 - 21:15
  • Condex
    21:00 - 22:00
  • Jiu Jitsu Senioren
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Hatha Yoga
    08:15 - 09:15
  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Condex
    08:45 - 10:00
  • Rebel Shape
    09:00 - 10:00
  • Hatha Yoga
    09:15 - 10:15
  • CrossBox N 0
    09:30 - 10:30
  • Peutergym en Zwemmen
    10:00 - 11:00
  • Pilates
    10:00 - 11:00
  • Hatha Yoga
    10:15 - 11:15
  • Parkinson Boksen
    10:30 - 11:45
  • Breakdance 6/11 jr
    15:30 - 16:30
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Judo Jeugd
    15:45 - 16:45
  • Klassiek Ballet 7/8 jr
    15:45 - 16:45
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30
  • A New Perspective
    16:30 - 18:00
  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • Klassiek Ballet 9/12 jr
    16:45 - 17:45
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • Judo Jeugd
    17:45 - 18:45
  • Klassiek Ballet 12+
    17:45 - 19:00
  • Funkstyles
    18:00 - 19:00
  • CrossBox N 0
    19:00 - 20:00
  • Klassiek Ballet 16+
    19:00 - 20:15
  • The Riotz
    19:00 - 20:30
  • Spinning
    19:30 - 20:15
  • Cardioboksen
    19:30 - 20:30
  • Jiu Jitsu
    19:30 - 20:30
  • Pilates
    20:15 - 21:15
  • Pentjak Silat
    20:30 - 21:30
  • Next Episode
    20:30 - 22:00

Woensdag

  • CrossBox N 0
    07:00 - 08:00
  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • Dance Workout
    09:00 - 10:00
  • Aqua Joggen
    09:15 - 10:00
  • Barre WO
    10:00 - 11:00
  • Peutergym en Zwemmen
    10:00 - 11:00
  • Klassiek Ballet 3/4 jr
    14:30 - 15:15
  • Judo Jeugd
    14:30 - 15:30
  • Zweminstructie
    14:30 - 15:30
  • Klassiek Ballet 5/6 jr
    15:15 - 16:15
  • Judo Jeugd
    15:30 - 16:30
  • Kinder Yoga 7/11 jr
    15:30 - 16:30
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Kickboksen 8+
    15:45 - 16:45
  • CrossBox Junior 8/11 jr
    16:00 - 17:00
  • Dancehall 10/12 jr
    16:30 - 17:30
  • Judo Jeugd
    16:30 - 17:30
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30
  • Kickboksen 12+
    16:45 - 17:45
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • Judo Jeugd
    17:30 - 18:30
  • CrossBox Junior 15+
    18:00 - 19:00
  • Dancehall 12/15 jr
    18:00 - 19:00
  • Judo Wedstrijdtraining
    18:30 - 19:30
  • CrossBox N 0
    19:00 - 20:00
  • Dancehall 15+
    19:00 - 20:00
  • Hatha Yoga
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen 14/18 jr
    19:00 - 20:00
  • Organic Movement Class
    19:00 - 20:00
  • CrossBox N 1
    20:00 - 21:00
  • Dance Workout
    20:00 - 21:00
  • Hatha Yoga
    20:00 - 21:00
  • Karate
    20:00 - 21:00
  • Kickboksen 18+
    20:00 - 21:00
  • Fitness les
    20:30 - 21:30
  • Condex
    21:00 - 22:00

Donderdag

  • Joyride (vanaf 6 inschrijvingen)
    09:00 - 10:00
  • Peutergym en Zwemmen
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie Volwassenen
    09:00 - 10:00
  • CrossBox N 0
    09:30 - 10:30
  • Jazz Ballet 16+
    10:00 - 11:00
  • PowerHouse
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie Volwassenen
    10:00 - 11:00
  • Klassiek Ballet 16+
    11:00 - 12:15
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Zwemles
    15:30 - 16:30
  • Streetdance 4/6 jr beginners
    15:45 - 16:30
  • Judo Jeugd
    15:45 - 16:45
  • Karate Jeugd
    16:30 - 17:30
  • Streetdance 9/12 jr
    16:30 - 17:30
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30
  • Zwemles
    16:30 - 17:30
  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • Karate Jeugd
    17:30 - 18:30
  • Wedstrijdtraining
    17:45 - 19:00
  • CrossBox N 0
    18:00 - 19:00
  • Jazz 14+
    18:30 - 20:00
  • Aqua Fitness
    19:00 - 19:45
  • CrossBox N 1
    19:00 - 20:00
  • Dance Workout
    19:00 - 20:00
  • Judo Junioren
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen Techniek Gevorderden
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:30 - 20:15
  • Choreo Class
    20:00 - 21:00
  • Judo Senioren
    20:00 - 21:00
  • Kickboksen Gevorderden
    20:00 - 21:00
  • Pilates
    20:00 - 21:00
  • Condex
    21:00 - 22:00
  • Jiu Jitsu Senioren
    21:00 - 22:00

Vrijdag

  • Aqua techniek training
    08:00 - 08:45
  • Aqua Joggen
    08:45 - 09:30
  • Hatha Yoga
    08:45 - 09:45
  • CrossBox N 0
    09:00 - 10:00
  • Peutergym en Zwemmen
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • CrossBox N 0
    10:00 - 11:00
  • Rebel Pump
    10:00 - 11:00
  • Peutergym en Zwemmen
    10:15 - 11:15
  • All Stars
    11:00 - 12:00
  • Zweminstructie
    14:30 - 15:30
  • Judo Jeugd
    15:00 - 15:45
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Judo Jeugd
    15:45 - 16:45
  • CrossBox Junior 8/11 jr
    16:00 - 17:00
  • Talentklas 9/12 jr
    16:00 - 17:00
  • Zwemvaardigheid
    16:30 - 17:15
  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • Freestyle 7/11 jr
    17:00 - 18:00
  • Discozwemmen ouder en kind
    17:30 - 19:30
  • Ouder en kind vrijzwemmen
    17:30 - 19:30
  • Judo Jeugd
    17:45 - 18:45
  • CrossBox Junior 15+
    18:00 - 19:00
  • Freestyle 12+
    18:00 - 19:00
  • Hiphop 12+
    19:00 - 20:00
  • Karate/Jiu Jitsu VT
    19:00 - 20:00
  • House 12+
    20:00 - 21:00

Zaterdag

  • Bosloop
    07:30 - 08:30
  • Zweminstructie
    08:30 - 09:30
  • CrossBox N 0
    09:00 - 10:00
  • Ying Yang Yoga
    09:00 - 10:00
  • Judo Jeugd
    09:30 - 10:30
  • Streetdance 6/8 jr
    09:30 - 10:30
  • Zweminstructie
    09:30 - 10:30
  • CrossBox N 1
    10:00 - 11:00
  • Recharge & Rebalance Yoga
    10:00 - 11:00
  • Judo Jeugd
    10:30 - 11:30
  • Modern Intermediate
    10:30 - 11:30
  • Streetdance 8/10 jr
    10:30 - 11:30
  • Zweminstructie
    10:30 - 11:30
  • Judo Jeugd
    11:30 - 12:30
  • Karate Jeugd
    11:30 - 12:30
  • Zweminstructie
    11:30 - 12:30
  • Musical Beginners
    11:30 - 13:00
  • Musical Gevorderd
    12:15 - 13:45
  • Karate Jeugd
    12:30 - 13:30

Zondag

  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • CrossBox N 0
    09:00 - 10:00
  • Ying Yang Yoga
    09:00 - 10:00
  • Snelzwemcursus
    09:00 - 11:00
  • Hatha Yoga
    10:00 - 11:00
  • Talentklas 9/12 jr
    10:00 - 11:30
  • Bootcamp
    10:15 - 11:15
  • Snelzwemcursus
    11:00 - 13:00
  • CrossBox N 1
    11:15 - 12:15
  • The Riotz
    11:30 - 13:00
  • Next Episode
    12:30 - 14:00
  • Ouder en kind vrijzwemmen
    13:30 - 15:30

Maandag

  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • Jiu Jitsu Jeugd
    17:45 - 18:45
  • Judo Junioren
    19:00 - 20:00
  • Judo Senioren
    20:00 - 21:00
  • Jiu Jitsu Senioren
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Judo Jeugd
    15:45 - 16:45
  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • Judo Jeugd
    17:45 - 18:45
  • Jiu Jitsu
    19:30 - 20:30

Woensdag

  • Judo Jeugd
    14:30 - 15:30
  • Judo Jeugd
    15:30 - 16:30
  • Judo Jeugd
    16:30 - 17:30
  • Judo Jeugd
    17:30 - 18:30
  • Judo Wedstrijdtraining
    18:30 - 19:30
  • Karate
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Judo Jeugd
    15:45 - 16:45
  • Karate Jeugd
    16:30 - 17:30
  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • Karate Jeugd
    17:30 - 18:30
  • Wedstrijdtraining
    17:45 - 19:00
  • Judo Junioren
    19:00 - 20:00
  • Judo Senioren
    20:00 - 21:00
  • Jiu Jitsu Senioren
    21:00 - 22:00

Vrijdag

  • Judo Jeugd
    15:00 - 15:45
  • Judo Jeugd
    15:45 - 16:45
  • Judo Jeugd
    16:45 - 17:45
  • Judo Jeugd
    17:45 - 18:45
  • Karate/Jiu Jitsu VT
    19:00 - 20:00

Zaterdag

  • Judo Jeugd
    09:30 - 10:30
  • Judo Jeugd
    10:30 - 11:30
  • Judo Jeugd
    11:30 - 12:30
  • Karate Jeugd
    11:30 - 12:30
  • Karate Jeugd
    12:30 - 13:30

Maandag

  • CrossBox N 0
    10:00 - 11:00
  • CrossBox Junior 8/11 jr
    16:00 - 17:00
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • CrossBox N 0
    19:00 - 20:00
  • CrossBox N 1
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • CrossBox N 0
    09:30 - 10:30
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • CrossBox N 0
    19:00 - 20:00

Woensdag

  • CrossBox N 0
    07:00 - 08:00
  • CrossBox Junior 8/11 jr
    16:00 - 17:00
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • CrossBox Junior 15+
    18:00 - 19:00
  • CrossBox N 0
    19:00 - 20:00
  • CrossBox N 1
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • CrossBox N 0
    09:30 - 10:30
  • CrossBox N 0
    18:00 - 19:00
  • CrossBox N 1
    19:00 - 20:00

Vrijdag

  • CrossBox N 0
    09:00 - 10:00
  • CrossBox N 0
    10:00 - 11:00
  • CrossBox Junior 8/11 jr
    16:00 - 17:00
  • CrossBox Junior 12/14 jr
    17:00 - 18:00
  • CrossBox Junior 15+
    18:00 - 19:00

Zaterdag

  • CrossBox N 0
    09:00 - 10:00
  • CrossBox N 1
    10:00 - 11:00

Zondag

  • CrossBox N 0
    09:00 - 10:00
  • CrossBox N 1
    11:15 - 12:15

Maandag

  • Jazz Ballet 16+
    10:00 - 11:15
  • Klassiek Ballet 16+
    11:15 - 12:30
  • Streetdance 6/8 jr beginners - Start bij 3 inschrijvingen
    15:15 - 16:00
  • Streetdance 6/8 jr
    16:00 - 17:00
  • Afrodance 12/15 jaar
    17:00 - 18:00
  • Modern 6+
    17:00 - 18:00
  • Choreo Class 9/12 jr
    18:00 - 19:00
  • Afrodance 15+
    19:00 - 20:00
  • Modern 14+ (advanced)
    20:00 - 21:00

Dinsdag

  • Breakdance 6/11 jr
    15:30 - 16:30
  • Klassiek Ballet 7/8 jr
    15:45 - 16:45
  • A New Perspective
    16:30 - 18:00
  • Klassiek Ballet 9/12 jr
    16:45 - 17:45
  • Klassiek Ballet 12+
    17:45 - 19:00
  • Funkstyles
    18:00 - 19:00
  • Klassiek Ballet 16+
    19:00 - 20:15
  • The Riotz
    19:00 - 20:30
  • Next Episode
    20:30 - 22:00

Woensdag

  • Klassiek Ballet 3/4 jr
    14:30 - 15:15
  • Klassiek Ballet 5/6 jr
    15:15 - 16:15
  • Dancehall 10/12 jr
    16:30 - 17:30
  • Dancehall 12/15 jr
    18:00 - 19:00
  • Dancehall 15+
    19:00 - 20:00
  • Organic Movement Class
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • Jazz Ballet 16+
    10:00 - 11:00
  • Klassiek Ballet 16+
    11:00 - 12:15
  • Streetdance 4/6 jr beginners
    15:45 - 16:30
  • Streetdance 9/12 jr
    16:30 - 17:30
  • Jazz 14+
    18:30 - 20:00
  • Choreo Class
    20:00 - 21:00

Vrijdag

  • Talentklas 9/12 jr
    16:00 - 17:00
  • Freestyle 7/11 jr
    17:00 - 18:00
  • Freestyle 12+
    18:00 - 19:00
  • Hiphop 12+
    19:00 - 20:00
  • House 12+
    20:00 - 21:00

Zaterdag

  • Streetdance 6/8 jr
    09:30 - 10:30
  • Modern Intermediate
    10:30 - 11:30
  • Streetdance 8/10 jr
    10:30 - 11:30
  • Musical Beginners
    11:30 - 13:00
  • Musical Gevorderd
    12:15 - 13:45

Zondag

  • Talentklas 9/12 jr
    10:00 - 11:30
  • The Riotz
    11:30 - 13:00
  • Next Episode
    12:30 - 14:00

Maandag

  • Fitness les
    09:00 - 10:00

Woensdag

  • Fitness les
    20:30 - 21:30

Maandag

  • Joyride (vanaf 6 inschrijvingen)
    09:00 - 10:00
  • PowerHouse
    10:00 - 11:00
  • Condex
    18:00 - 19:00
  • Latin workout
    20:00 - 21:00
  • Condex
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Condex
    08:45 - 10:00
  • Rebel Shape
    09:00 - 10:00
  • Spinning
    19:30 - 20:15

Woensdag

  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • Dance Workout
    09:00 - 10:00
  • Barre WO
    10:00 - 11:00
  • Organic Movement Class
    19:00 - 20:00
  • Dance Workout
    20:00 - 21:00
  • Condex
    21:00 - 22:00

Donderdag

  • Joyride (vanaf 6 inschrijvingen)
    09:00 - 10:00
  • PowerHouse
    10:00 - 11:00
  • Dance Workout
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:30 - 20:15
  • Condex
    21:00 - 22:00

Vrijdag

  • Rebel Pump
    10:00 - 11:00
  • All Stars
    11:00 - 12:00

Zaterdag

  • Bosloop
    07:30 - 08:30

Zondag

  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • Bootcamp
    10:15 - 11:15

Maandag

  • Kickboksen 8+
    15:45 - 16:45
  • Kickboksen 12+
    16:45 - 17:45
  • Kickboksen Beginners
    19:00 - 20:00

Dinsdag

  • Parkinson Boksen
    10:30 - 11:45
  • Cardioboksen
    19:30 - 20:30
  • Pentjak Silat
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Kickboksen 8+
    15:45 - 16:45
  • Kickboksen 12+
    16:45 - 17:45
  • Kickboksen 14/18 jr
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen 18+
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Kickboksen Techniek Gevorderden
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen Gevorderden
    20:00 - 21:00

Maandag

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Ying Yang Yoga
    19:00 - 20:15
  • Ying Yang Yoga
    20:15 - 21:15

Dinsdag

  • Hatha Yoga
    08:15 - 09:15
  • Hatha Yoga
    09:15 - 10:15
  • Pilates
    10:00 - 11:00
  • Hatha Yoga
    10:15 - 11:15
  • Pilates
    20:15 - 21:15

Woensdag

  • Kinder Yoga 7/11 jr
    15:30 - 16:30
  • Hatha Yoga
    19:00 - 20:00
  • Hatha Yoga
    20:00 - 21:00

Donderdag

  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    20:00 - 21:00

Vrijdag

  • Hatha Yoga
    08:45 - 09:45
  • Pilates
    09:00 - 10:00

Zaterdag

  • Ying Yang Yoga
    09:00 - 10:00
  • Recharge & Rebalance Yoga
    10:00 - 11:00

Zondag

  • Ying Yang Yoga
    09:00 - 10:00
  • Hatha Yoga
    10:00 - 11:00

Maandag

  • Aqua Aerobic
    08:30 - 09:15
  • Peuterdans en Zwemmen
    09:30 - 10:30
  • AllStars H2O
    11:00 - 12:00
  • Zwemles Robertshuis
    12:45 - 13:30
  • Zwemles Robertshuis
    13:30 - 14:15
  • Zweminstructie
    14:30 - 15:30
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30

Dinsdag

  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Peutergym en Zwemmen
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30

Woensdag

  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Aqua Joggen
    09:15 - 10:00
  • Peutergym en Zwemmen
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie
    14:30 - 15:30
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30

Donderdag

  • Peutergym en Zwemmen
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie Volwassenen
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie Volwassenen
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Zwemles
    15:30 - 16:30
  • Zweminstructie
    16:30 - 17:30
  • Zwemles
    16:30 - 17:30
  • Aqua Fitness
    19:00 - 19:45

Vrijdag

  • Aqua techniek training
    08:00 - 08:45
  • Aqua Joggen
    08:45 - 09:30
  • Peutergym en Zwemmen
    09:00 - 10:00
  • Peutergym en Zwemmen
    10:15 - 11:15
  • Zweminstructie
    14:30 - 15:30
  • Zweminstructie
    15:30 - 16:30
  • Zwemvaardigheid
    16:30 - 17:15
  • Discozwemmen ouder en kind
    17:30 - 19:30
  • Ouder en kind vrijzwemmen
    17:30 - 19:30

Zaterdag

  • Zweminstructie
    08:30 - 09:30
  • Zweminstructie
    09:30 - 10:30
  • Zweminstructie
    10:30 - 11:30
  • Zweminstructie
    11:30 - 12:30

Zondag

  • Snelzwemcursus
    09:00 - 11:00
  • Snelzwemcursus
    11:00 - 13:00
  • Ouder en kind vrijzwemmen
    13:30 - 15:30
No lessen available!