Lesrooster

Bekijk hieronder ons lesrooster. Naast deze lessen is de hele dag door onze Fitness, Spinning, CrossBox en zwembad te boeken voor eigen invulling. Zie Sportivity voor beschikbare tijden. 

Heb je de Sportivity app nog niet? Vraag dan hieronder de app aan.

LET OP: reserveer altijd je les, ook voor de fitness uren. Wanneer je een les gereserveerd heb  kan je vanaf 5 minuten voor de start van je les/training door het poortje! Kom dus niet te vroeg.

Klik hieronder voor de  spinning podcasts op Soundcloud:

 

Zwemmen

Alle lessen
Maandag
  • 08:30 > 09:15
    Aquajoggen
  • 09:15 > 10:00
    Aquajoggen
  • 10:00 > 11:00
    Peuterdans + zwemmen
  • 11:00 > 12:00
    All Stars H2O
  • 15:30 > 16:30
    Zweminstructie
  • 16:30 > 17:30
    Zweminstructie
Dinsdag
  • 08:30 > 09:15
    Aquajoggen
  • 09:15 > 10:00
    Aquajoggen
  • 10:00 > 11:00
    Peutergym + zwemmen
  • 16:30 > 17:30
    Zweminstructie
Woensdag
  • 08:30 > 09:15
    Aquajoggen
  • 09:15 > 10:00
    Aquajoggen
  • 10:00 > 11:00
    Peutergym + zwemmen
  • 16:30 > 17:30
    Zweminstructie
Donderdag
  • 09:00 > 11:15
    Gemeente zwemmen
  • 16:30 > 17:30
    Zweminstructie
Vrijdag
  • 08:00 > 08:45
    Aqua techniek
  • 08:45 > 09:30
    Aquajoggen
  • 09:30 > 10:30
    Peutergym + zwemmen
  • 10:30 > 11:30
    Peutergym + zwemmen
  • 14:30 > 15:30
    Zweminstructie
  • 15:30 > 16:30
    Zweminstructie
  • 16:30 > 17:15
    Zwemvaardigheid
  • 17:15 > 18:00
    Zwemvaardigheid
Zaterdag
  • 09:30 > 10:30
    Zweminstructie
  • 09:00 > 11:00
    Zweminstructie
  • 11:30 > 12:30
    Zweminstructie
  • 12:30 > 13:30
    Zweminstructie
Zondag
  • 04:00 > 06:00
    Snelzwem
  • 11:00 > 13:00
    Snelzwem
  • 13:00 > 15:00
    Snelzwem

Budo

Alle lessen
Maandag
  • 09:00 > 10:00
    Fitboksen
  • 15:30 > 16:30
    Kickboksen Kids
  • 16:15 > 17:00
    Kickboksen Kids
  • 16:45 > 17:45
    Judo jeugd
  • 17:15 > 18:15
    Kickboksen Kids
  • 17:45 > 18:45
    Judo jeugd
  • 19:00 > 20:00
    Judo junioren
  • 19:00 > 20:00
    Kickboksen
  • 20:00 > 21:00
    Judo senioren
  • 20:00 > 21:00
    Kickboksen
  • 21:00 > 22:00
    Jiu Jitsu
Dinsdag
  • 10:30 > 11:30
    Parkinson boksen
  • 15:45 > 16:45
    Judo jeugd
  • 16:45 > 17:45
    Judo jeugd
  • 17:45 > 18:45
    Judo jeugd
  • 19:30 > 20:30
    Jiu Jitsu
  • 19:30 > 20:30
    Cardioboksen
  • 20:30 > 21:30
    Judo senioren
Woensdag
  • 14:30 > 15:30
    Judo jeugd
  • 15:15 > 16:15
    Judo jeugd
  • 16:15 > 17:15
    Judo jeugd
  • 16:15 > 17:15
    Kickboksen Kids
  • 17:15 > 18:15
    Zelfverdediging 11-15 jr
  • 17:15 > 18:15
    Kickboksen Kids
  • 18:15 > 19:15
    Wedstrijd training
  • 19:00 > 20:00
    Kickboksen
  • 20:00 > 21:00
    Fitboksen
  • 20:00 > 21:00
    Karate
Donderdag
  • 15:45 > 16:45
    Judo jeugd
  • 16:30 > 17:30
    Karate
  • 16:45 > 17:45
    Judo jeugd
  • 17:30 > 18:30
    Karate
  • 17:45 > 18:45
    Wedstrijd training
  • 19:00 > 20:00
    Judo junioren
  • 20:00 > 21:00
    Judo senioren
  • 21:00 > 22:00
    Jiu Jitsu
Vrijdag
  • 10:30 > 11:30
    Parkinson boksen
  • 15:00 > 15:45
    Judo jeugd
  • 15:45 > 16:45
    Judo jeugd
  • 16:45 > 17:45
    Judo jeugd
  • 17:45 > 18:45
    Judo jeugd
  • 19:00 > 20:00
    Kickboksen
Zaterdag
  • 09:15 > 10:15
    Judo jeugd
  • 10:00 > 11:00
    Karate
  • 10:15 > 11:15
    Judo jeugd
  • 11:00 > 12:00
    Karate
  • 11:15 > 12:15
    Judo jeugd
Zondag

CrossBox

Alle lessen
Maandag
  • 08:30 > 09:30
    CrossBox All Stars
  • 09:30 > 10:30
    CrossBox
  • 16:00 > 17:00
    CrossBox Kids
  • 17:00 > 18:00
    CrossBox Teens
  • 18:30 > 19:30
    CrossBox
  • 19:30 > 20:30
    CrossBox
  • 20:30 > 21:30
    CrossBox
Dinsdag
  • 09:00 > 10:00
    CrossBox
  • 19:00 > 20:00
    CrossBox
  • 20:00 > 21:00
    CrossBox
Woensdag
  • 08:00 > 09:00
    CrossBox
  • 09:00 > 10:00
    CrossBox
  • 16:00 > 17:00
    CrossBox Kids
  • 17:00 > 18:00
    CrossBox Teens
  • 18:30 > 19:30
    CrossBox
  • 19:30 > 20:30
    CrossBox
Donderdag
  • 09:00 > 10:00
    CrossBox
  • 19:30 > 20:30
    CrossBox
Vrijdag
  • 08:30 > 09:30
    CrossBox
  • 09:30 > 10:30
    CrossBox
  • 16:00 > 17:00
    CrossBox Kids
  • 17:00 > 18:00
    CrossBox Teens
Zaterdag
  • 09:00 > 10:00
    CrossBox
  • 10:00 > 11:00
    CrossBox
Zondag
  • 09:00 > 10:00
    CrossBox
  • 10:00 > 11:00
    CrossBox

Dans

Alle lessen
Print
Maandag
  • 10:00 > 11:15
    Jazz ballet
  • 11:15 > 12:30
    Klassiek ballet
  • 15:15 > 16:00
    Breakdance 6-8 jr
  • 16:00 > 17:00
    Breakdance 9-12 jr
  • 20:00 > 21:00
    Choreoclass intermediate
  • 21:00 > 22:00
    Choreoclass talentklas
Dinsdag
  • 15:15 > 16:00
    Song/Dance/Theater 6+
    ,
  • ,
  • 16:00 > 17:30
    Song/Dance/Theater 6+
    ,
  • ,
  • 17:00 > 18:30
    Breakdance talentklas
  • 17:30 > 18:30
    Streetdance 10+
  • 18:30 > 19:45
    Klassiek ballet
  • 19:30 > 20:30
    Dancehall
  • 20:45 > 22:00
    Modern advanced
    ,
  • ,
Woensdag
  • 15:15 > 16:00
    Klassiek ballet 4-5 jr
  • 16:00 > 17:00
    Klassiek ballet 6-8 jr
  • 17:00 > 18:00
    Klassiek ballet 9-12 jr
  • 18:00 > 19:30
    Talentklas: klassiek/modern/jazz
  • 18:30 > 19:30
    Organic movement
  • 19:30 > 20:30
    Dance workout
  • 20:30 > 21:30
    Hiphop 12+
  • 21:30 > 22:30
    Freestyle
    ,
  • ,
Donderdag
  • 10:00 > 11:00
    Jazz ballet
  • 11:00 > 12:15
    Klassiek ballet
  • 16:00 > 17:00
    Hiphop kids
    ,
  • ,
  • 17:00 > 18:00
    Talentklas hiphop kids
  • 18:30 > 20:00
    Talentklas hiphop youth
  • 20:00 > 22:00
    Talentklas hiphop adult
Vrijdag
  • 17:00 > 18:00
    Modern beginners
    ,,
  • ,,
  • 18:00 > 19:00
    Modern intermediate
  • 19:00 > 20:00
    Choreoclass talentklas
  • 19:00 > 20:00
    Freestyle
    ,
  • ,
  • 20:00 > 21:00
    Hiphop 17+
Zaterdag
  • 09:30 > 10:30
    Streetdance 6-8 jr
  • 10:30 > 11:30
    Streetdance 8+
Zondag

Fitness

Alle lessen
Maandag
Dinsdag
  • 20:30 > 21:30
    Fitnessles
Woensdag
  • 20:30 > 21:30
    Fitnessles
Donderdag
  • 20:30 > 21:30
    Fitnessles
Vrijdag
  • 11:00 > 12:00
    All Stars Fitness
Zaterdag
Zondag

Groepslessen

Alle lessen
Maandag
  • 08:00 > 09:00
    Pilates
  • 18:00 > 19:00
    Condex
  • 18:00 > 19:00
    Pilates
  • 19:00 > 20:00
    Rhythm Cycle
  • 19:00 > 20:00
    Pilates
  • 20:00 > 21:00
    Zumba
  • 20:15 > 21:15
    Yin Yoga
  • 21:00 > 22:00
    Condex
Dinsdag
  • 08:15 > 09:15
    Yoga
  • 08:45 > 09:45
    Condex
  • 08:45 > 09:45
    Pilates
  • 09:15 > 10:15
    Yoga
  • 09:45 > 10:45
    Bodyshape
  • 10:15 > 11:15
    Yoga
  • 18:45 > 19:45
    Spinning
  • 19:45 > 20:45
    Spinning
  • 19:45 > 20:45
    Pilates stretch
  • 20:30 > 21:30
    Total Body Workout
Woensdag
  • 08:45 > 09:45
    Pilates
  • 09:15 > 10:15
    Spinning
  • 09:45 > 10:45
    Barre Workout
  • 19:00 > 20:00
    Yoga
  • 19:30 > 20:30
    Total Dance Workout
  • 20:00 > 21:00
    Yoga
  • 21:00 > 22:00
    Condex
Donderdag
  • 09:00 > 10:00
    Pilates
  • 10:15 > 11:15
    Total Body Workout
  • 18:00 > 19:00
    Pilates
  • 18:45 > 19:45
    Rhythm Cycle
  • 19:00 > 20:00
    Pilates
  • 19:45 > 20:45
    Spinning
  • 20:00 > 21:00
    Zumba
  • 21:00 > 22:00
    Condex
Vrijdag
  • 08:45 > 09:45
    Yoga
  • 08:45 > 09:45
    Pilates
  • 09:45 > 10:45
    Bodypump
Zaterdag
  • 07:30 > 08:30
    Bosloop
Zondag
  • 08:30 > 09:30
    Spinning
  • 09:00 > 10:00
    Yoga
  • 09:30 > 10:30
    Spinning
  • 10:00 > 11:00
    Yoga