Lesrooster

Bekijk hieronder ons lesrooster vanaf 5 juni

Heb je de Sportivity app nog niet? Vraag dan hieronder de app aan.

Selecteer een tabblad en bekijk het rooster.

Kinderen

DAG WELKE LES TIJD ZAAL
Maandag Kickboksen 9-11 jr 16:15-17:15 Boksstudio
Maandag Judo 16:45-17:45 Dojo
Maandag Kickboksen 12-15 jr 17:15-18:15 Boksstudio
Dinsdag Judo 15:45-16:45 Dojo
Dinsdag Judo 16:45-17:45 Dojo
Dinsdag Judo 17:45-18:45 Dojo
Woensdag Judo 15:00-15:45 Dojo
Woensdag Kickboksen 7-10 jr 15:30-16:15 Boksstudio
Woensdag Judo 15:45-16:45 Dojo
Woensdag Kickboksen 11-15 jr 16:15-17:15 Boksstudio
Woensdag Judo 16:45-17:45 Dojo
Donderdag Judo 15:45-16:45 Dojo
Donderdag Karate 6-10 jr 16:30-17:30 Spelzaal
Donderdag Judo 16:45-17:45 Dojo
Donderdag Karate 11+ 17:30-18:30 Spelzaal
Donderdag Judo zwarte banden 19:00-20:00 Dojo
Donderdag Wedstrijdtraining 17:45-19:00 Dojo
Vrijdag Judo 15:00-15:45 Dojo
Vrijdag Judo 15:45-16:45 Dojo
Vrijdag Judo 16:45-17:45 Dojo
Vrijdag Judo 17:45-18:45 Dojo
Zaterdag Judo 09:15-10:15 Dojo
Zaterdag Karate 6-10 jr 10:00-11:00 Spelzaal
Zaterdag Judo 10:15-11:15 Dojo
Zaterdag Karate 11-15 jr 11:00-12:00 Spelzaal
Zaterdag Judo 11:15-12:15 Dojo

Volwassenen

DAG LES TIJD DOCENT ZAAL
Maandag Fitboksen 09:00-10:00 Melanie Boksstudio
Maandag Judo junioren (bruine band en hoger) 19:00-20:00 John Dojo
Maandag Kickboksen 19:15-20:15 Ronald Boksstudio
Maandag Judo senioren 20:00-21:00 John Dojo
Maandag Kickboksen 20:15-21:15 Ronald Boksstudio
Maandag Jiu-jitsu senioren 21:00-22:00 John Dojo
Dinsdag Parkinson boksen 10:30-11:30 Ronald Boksstudio
Dinsdag Cardioboksen 19:30-20:30 Ronald Boksstudio
Dinsdag Jiu-jitsu senioren 19:30-20:30 John Dojo
Dinsdag Judo senioren 20:30-21:30 John Dojo
Woensdag Kickboksen 19:00-20:00 Melanie Boksstudio
Woensdag Fitboksen 20:00-21:00 Melanie Boksstudio
Donderdag Judo zwarte banden 19:00-20:00 John Dojo
Donderdag Judo junioren (bruine band en hoger) 19:00-20:00 John Dojo
Donderdag Judo senioren 20:00-21:00 John Dojo
Donderdag Jiu-jitsu senioren 21:00-22:00 John Dojo
Vrijdag Parkinson boksen 10:30-11:30 Ronald Boksstudio
Vrijdag Karate v.t. 19:00-20:00 Dojo
Vrijdag Kickboksen 19:00-20:00 Ronald Boksstudio

Kinderen

DAG LES TIJD ZAAL
WOENSDAG CROSSBOX KIDS 7-11 15:00 – 16:00 CROSSBOX
WOENSDAG CROSSBOX TEENS 12- 17 16:00 – 17:00 CROSSBOX
VRIJDAG CROSSBOX 12 – 17 JAAR 16:00 – 17:00 CROSSBOX

Volwassenen

DAG LES TIJD DOCENT ZAAL
Maandag Crossbox Allstars 08:30-09:30 John Crossbox
Mandag Crossbox 09:30-10:30 Jamie Crossbox
Maandag Crossbox 17:45-18:45 Nathan Crossbox
Maandag Crossbox 18:45-19:45 Nathan Crossbox
Maandag Crossbox 19:45-20:45 Nathan Crossbox
Dinsdag CrossBox 09:00-10:00 Daniël Crossbox
Dinsdag Crossbox 18:00-19:00 Nathan Crossbox
Dinsdag Crossbox 19:00-20:00 Nathan Crossbox
Woensdag Crossbox 09:00-10:00 Nathan Crossbox
Woensdag Crossbox 18:45-19:45 Nathan Crossbox
Donderdag Crossbox 09:00-10:00 Jamie Crossbox
Donderdag Crossbox 19:30-20:30 Peter Crossbox
Zaterdag Crossbox 09:00-10:00 Daniël Crossbox
Zaterdag Crossbox 10:00-11:00 Daniël Crossbox

Kinderen

DAG LES TIJD DOCENT ZAAL
Maandag Breakdance 6-8 jr 15:45-16:45 Lars Bogaers Balletstudio
Maandag Breakdance 8-12 jr 16:45-17:45 Lars Bogaers Balletstudio
Maandag Choreo class int. 18:30-19:30 Jamie Groenhart Spelzaal
Maandag Talentklas: Choreo class 20:00-21:00 Louisa Boumedien Balletstudio
Dinsdag Song/Dance/Theater 16:00-17:30 Jamie Groenhart/Regillio Cyrus Balletstudio
Dinsdag Streetdance 10+ 17:30-18:30 Jamie Groenhart Balletstudio
Dinsdag Talentklas: Breakdance adv. 17:30-19:00 Sean Bogaers Spelzaal
Woensdag Klassiek ballet 4/5 jr 15:00-15:45 Evelina Balletstudio
Woensdag Klassiek ballet 6/8 jr 15:45-16:45 Evelina Balletstudio
Woensdag Klassiek ballet 9/12 jr 16:45-17:45 Evelina Balletstudio
Woensdag Talentklas: Klassiek ballet 17:45-19:00 Evelina Balletstudio
Woensdag Hiphop 12+ 19:00-20:00 Gino Jagessar Balletstudio
Donderdag Talentklas Hiphop kids 17:00-18:00 Kim Tawjoeram Balletstudio
Donderdag Talentklas Hiphop youth 18:00-19:30 Kim Tawjoeram Spelzaal
Vrijdag Modern 17:00-18:00 Regillio Cyrus Balletstudio
Vrijdag Modern 18:00-19:00 Regillio Cyrus Balletstudio
Vrijdag Talentklas: Choreo class 19:00-20:00 Regillio Cyrus Balletstudio
Vrijdag Freestyle 20:00-21:00 Kim Tawjoeram Balletstudio
Zaterdag Streetdance 6-8 jr 09:45-10:45 Jamie Groenhart Balletstudio
Zaterdag Streetdance 9-12 jr 10:45-11:45 Jamie Groenhart Balletstudio

Volwassenen

DAG LES TIJD DOCENT
Maandag Jazz ballet 16+ 10:00-11:15 Ellie
Maandag Klassiek ballet 16+ 11:15-12:30 Ellie
Maandag Choreoclass 18:30-19:30 Jamie
Maandag Talentklas Choreoclass 14 t/m 17 20:00-21:00 Regillio/Louisa
Donderdag Jazz ballet 16+ 10:00-11:00 Ellie
Donderdag Klassiek ballet 16+ 11:00-12:15 Ellie
DAG LES TIJD DOCENT
Maandag Peutergym en zwemmen 10:00-11:00 Kelly
Maandag Zweminstructie 14:30-15:30 Robert en Kelly
Maandag Zweminstructie 15:30-16:30 Robert en Kelly
Maandag Zweminstructie 16:30-17:30 Robert en Kelly
Dinsdag Peutergym en zwemmen 10:00-11:00 Robert
Dinsdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robert en Kelly
Dinsdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robert en Kelly
Dinsdag Zweminstructie 16:30-17:30 Robert en Kelly
Woensdag Peutergym en zwemmen 10:00-11:00 Robert
Woensdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robert en Kelly
Woensdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robert en Kelly
Woensdag Zweminstructie 16:30-17:30 Robert en Kelly
Donderdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robert en Kelly
Donderdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robert en Kelly
Donderdag Zweminstructie 16:30-17:30 Robert en Kelly
Vrijdag Peutergym en zwemmen 09:30-10:30 Robert
Vrijdag Peutergym en zwemmen 10:30-11:30 Robert
Vrijdag Zweminstructie 14:30-15:30 Robert en Suzan
Vrijdag Zweminstructie 15:30-16:30 Robert en Suzan
Vrijdag Zwemvaardigheid 16:30-17:15 Robert
Vrijdag Zweminstructie 16:30-17:30 Suzan
Vrijdag Zwemvaardigheid 17:15-18:00 Robert
Vrijdag Zwemvaardigheid 17:30-18:15 Suzan
Zaterdag Zweminstructie 08:30-09:30
Suzan, Pauline en Amber
Zaterdag Zweminstructie 09:30-10:30
Suzan, Pauline en Amber
Zaterdag Zweminstructie 10:30-11:30
Suzan, Pauline en Amber
Zaterdag Zweminstructie 11:30-12:30
Suzan, Pauline en Amber
Zaterdag Zweminstructie 12:30-13.30
Suzan, Pauline en Amber
Zondag Snelzwemcursus 09:00-11:00
Maureen, Coby en Anouk
Zondag Snelzwemcursus 11:00-13:00
Maureen, Coby en Anouk
Zondag Snelzwemcursus 13:00-15:00 Suzan en Kelly

Volwassenen

DAG LES TIJD DOCENT
Maandag Aqua joggen 08:30-09:15 Kelly
Maandag Aqua joggen 09:15-10:00 Kelly
Maandag Aqua joggen 08:30-09:15 Kelly
Maandag Allstars H2O 11:00-11:45 Jeanine
Maandag Aqua joggen 09:15-10:00 Kelly
Dinsdag Aqua joggen 08:30-09:15 Robert
Dinsdag Aqua joggen 09:15-10:00 Robert
Maandag Allstars H2O 11:00-11:45 Jeanine
Woensdag Aqua joggen 08:30-09:15 Robert
Woensdag Aqua joggen 09:15-10:00 Robert
Dinsdag Aqua joggen 08:30-09:15 Robert
Dinsdag Aqua joggen 09:15-10:00 Robert
Woensdag Aqua joggen 08:30-09:15 Robert
Woensdag Aqua joggen 09:15-10:00 Robert
Donderdag Aqua-fitness 19:00-19:45 Jeanine
Donderdag Aqua-fitness 19:00-19:45 Jeanine
Vrijdag Conditie zwemmen 07:45-08:15 Robert
Vrijdag Conditie zwemmen 08:15-08:45 Robert
Vrijdag Aqua joggen 08:45-09:30 Robert