Zomerrooster 15 juli t/m 25 augustus

Klik hier voor de Summer Specials

Maandag

  • Aqua Aerobics
    08:30 - 09:15
  • Fitness les
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:30 - 10:30
  • Crossbox
    10:00 - 11:00
  • Powerhouse
    10:00 - 11:00
  • Jazz ballet 16+ (vanaf 5 augustus)
    10:00 - 11:15
  • All Stars h20
    11:00 - 12:00
  • Klassiek ballet 16+
    11:15 - 12:30
  • Robertshuis
    12:45 - 13:45
  • Kickboksen tot 15 jr
    17:00 - 18:00
  • Condex
    18:00 - 19:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen
    19:30 - 20:30
  • Judo en Jiu-Jitsu volwassenen V.T
    20:00 - 21:00
  • Latin Workout
    20:00 - 21:00
  • *VIKING BOOTCAMP* zie zomerspecials
    20:00 - 21:00
  • Condex
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Hatha Yoga
    08:15 - 09:15
  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Condex
    08:45 - 10:00
  • Rebel Shape
    09:00 - 10:00
  • Hatha Yoga
    09:15 - 10:15
  • Crossbox
    09:30 - 10:30
  • Hatha Yoga
    10:15 - 11:15
  • Parkinson Boksen
    10:30 - 11:45
  • Break/Funk/Freestyle 6+
    16:30 - 18:00
  • Vrij trainen Wedstrijdgroepen Dans
    18:00 - 19:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Klassiek/Modern/Jazz 12+
    19:00 - 20:15
  • Cardioboksen
    19:30 - 20:30
  • Jiu-Jitsu Junioren & Volwassenen
    19:30 - 20:30
  • Spinning
    19:30 - 20:30
  • Fitness les
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Dance Workout
    09:00 - 10:00
  • Peutergym
    09:00 - 10:00
  • Aqua Joggen
    09:15 - 10:00
  • Barre Workout
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    11:00 - 12:00
  • Klassiek/Modern/Jazz 3-11
    13:30 - 14:30
  • Crossbox Junior 8-11 jr
    16:00 - 17:00
  • Crossbox Junior 12-14 jr
    17:00 - 18:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Hatha Yoga
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen 15+
    19:00 - 20:00
  • Organic Movement
    19:00 - 20:00
  • Condex
    20:00 - 21:00
  • Dance Workout
    20:00 - 21:00
  • *FITBOKSEN* zie zomerspecials (behalve 31-07-2019)
    20:00 - 21:00
  • Hatha Yoga
    20:00 - 21:00
  • Karate
    20:00 - 21:00
  • Fitness les
    20:30 - 21:30

Donderdag

  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • *FITBOKSEN* zie zomerspecials (behalve 01-08-2019)
    09:00 - 10:00
  • Peutergym
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:00 - 11:00
  • Powerhouse
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    11:00 - 12:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    12:00 - 13:00
  • Dancehall/Choreo/Street 10+
    18:00 - 19:15
  • Aqua Fit
    19:00 - 20:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Judo 12 t/m 16 jr
    19:00 - 20:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:30 - 20:15
  • Kickboksen
    19:30 - 20:30
  • Judo Volwassenen
    20:00 - 21:00
  • Condex/Fitnessles
    20:30 - 21:30

Vrijdag

  • Peutergym
    08:30 - 09:30
  • Aqua Joggen
    08:45 - 09:30
  • Hatha Yoga
    08:45 - 09:45
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:30 - 10:30
  • Crossbox
    10:00 - 11:00
  • Rebel Pump
    10:00 - 11:00
  • *SPELLETJESDAG* aanmelden: zie zomerspecials
    10:00 - 16:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:30 - 11:30
  • Parkinson Boksen
    10:30 - 11:45
  • All Stars
    11:00 - 12:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    11:30 - 12:30
  • Crossbox Junior 8-11 jr
    16:00 - 17:00
  • Crossbox Junior 12-14 jr
    17:00 - 18:00
  • Crossbox Junior 15+
    18:00 - 19:00
  • Vrij trainen Wedstrijdgroepen Dans
    18:00 - 19:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • House/Hiphop 10+
    19:00 - 20:15

Zaterdag

  • Bosloop
    07:30 - 08:30
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    08:30 - 09:30
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Judo 3-5 jr
    09:15 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:30 - 10:30
  • Crossbox
    10:00 - 11:00
  • Judo 6-7 jr
    10:00 - 11:00
  • Recharge & Rebalance Yoga
    10:00 - 11:00
  • Streetdance 4 t/m 12 jr
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:30 - 11:30
  • Judo 8-11 jr
    11:00 - 12:00
  • Karate Jeugd
    11:00 - 12:00
  • Musical
    11:00 - 12:00

Zondag

  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Yin Yang Yoga
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:00 - 11:00
  • Hatha Yoga
    10:00 - 11:00

Maandag

  • Aqua Aerobics
    08:30 - 09:15
  • Fitness les
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:30 - 10:30
  • Crossbox
    10:00 - 11:00
  • Powerhouse
    10:00 - 11:00
  • Jazz ballet 16+ (vanaf 5 augustus)
    10:00 - 11:15
  • All Stars h20
    11:00 - 12:00
  • Klassiek ballet 16+
    11:15 - 12:30
  • Robertshuis
    12:45 - 13:45
  • Kickboksen tot 15 jr
    17:00 - 18:00
  • Condex
    18:00 - 19:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen
    19:30 - 20:30
  • Judo en Jiu-Jitsu volwassenen V.T
    20:00 - 21:00
  • Latin Workout
    20:00 - 21:00
  • *VIKING BOOTCAMP* zie zomerspecials
    20:00 - 21:00
  • Condex
    21:00 - 22:00

Dinsdag

  • Hatha Yoga
    08:15 - 09:15
  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Condex
    08:45 - 10:00
  • Rebel Shape
    09:00 - 10:00
  • Hatha Yoga
    09:15 - 10:15
  • Crossbox
    09:30 - 10:30
  • Hatha Yoga
    10:15 - 11:15
  • Parkinson Boksen
    10:30 - 11:45
  • Break/Funk/Freestyle 6+
    16:30 - 18:00
  • Vrij trainen Wedstrijdgroepen Dans
    18:00 - 19:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Klassiek/Modern/Jazz 12+
    19:00 - 20:15
  • Cardioboksen
    19:30 - 20:30
  • Jiu-Jitsu Junioren & Volwassenen
    19:30 - 20:30
  • Spinning
    19:30 - 20:30
  • Fitness les
    20:30 - 21:30

Woensdag

  • Aqua Joggen
    08:30 - 09:15
  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Dance Workout
    09:00 - 10:00
  • Peutergym
    09:00 - 10:00
  • Aqua Joggen
    09:15 - 10:00
  • Barre Workout
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    11:00 - 12:00
  • Klassiek/Modern/Jazz 3-11
    13:30 - 14:30
  • Crossbox Junior 8-11 jr
    16:00 - 17:00
  • Crossbox Junior 12-14 jr
    17:00 - 18:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Hatha Yoga
    19:00 - 20:00
  • Kickboksen 15+
    19:00 - 20:00
  • Organic Movement
    19:00 - 20:00
  • Condex
    20:00 - 21:00
  • Dance Workout
    20:00 - 21:00
  • *FITBOKSEN* zie zomerspecials (behalve 31-07-2019)
    20:00 - 21:00
  • Hatha Yoga
    20:00 - 21:00
  • Karate
    20:00 - 21:00
  • Fitness les
    20:30 - 21:30

Donderdag

  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • *FITBOKSEN* zie zomerspecials (behalve 01-08-2019)
    09:00 - 10:00
  • Peutergym
    09:00 - 10:00
  • Pilates
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:00 - 11:00
  • Powerhouse
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    11:00 - 12:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    12:00 - 13:00
  • Dancehall/Choreo/Street 10+
    18:00 - 19:15
  • Aqua Fit
    19:00 - 20:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • Judo 12 t/m 16 jr
    19:00 - 20:00
  • Pilates
    19:00 - 20:00
  • Spinning
    19:30 - 20:15
  • Kickboksen
    19:30 - 20:30
  • Judo Volwassenen
    20:00 - 21:00
  • Condex/Fitnessles
    20:30 - 21:30

Vrijdag

  • Peutergym
    08:30 - 09:30
  • Aqua Joggen
    08:45 - 09:30
  • Hatha Yoga
    08:45 - 09:45
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:30 - 10:30
  • Crossbox
    10:00 - 11:00
  • Rebel Pump
    10:00 - 11:00
  • *SPELLETJESDAG* aanmelden: zie zomerspecials
    10:00 - 16:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:30 - 11:30
  • Parkinson Boksen
    10:30 - 11:45
  • All Stars
    11:00 - 12:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    11:30 - 12:30
  • Crossbox Junior 8-11 jr
    16:00 - 17:00
  • Crossbox Junior 12-14 jr
    17:00 - 18:00
  • Crossbox Junior 15+
    18:00 - 19:00
  • Vrij trainen Wedstrijdgroepen Dans
    18:00 - 19:00
  • Crossbox
    19:00 - 20:00
  • House/Hiphop 10+
    19:00 - 20:15

Zaterdag

  • Bosloop
    07:30 - 08:30
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    08:30 - 09:30
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Judo 3-5 jr
    09:15 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:30 - 10:30
  • Crossbox
    10:00 - 11:00
  • Judo 6-7 jr
    10:00 - 11:00
  • Recharge & Rebalance Yoga
    10:00 - 11:00
  • Streetdance 4 t/m 12 jr
    10:00 - 11:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    10:30 - 11:30
  • Judo 8-11 jr
    11:00 - 12:00
  • Karate Jeugd
    11:00 - 12:00
  • Musical
    11:00 - 12:00

Zondag

  • Spinning
    09:00 - 09:45
  • Crossbox
    09:00 - 10:00
  • Yin Yang Yoga
    09:00 - 10:00
  • Zweminstructie (zie nieuws voor niveau)
    09:00 - 11:00
  • Hatha Yoga
    10:00 - 11:00
No lessen available!